Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Alvinu Deanovi Sandersovi to nedochází. Neví, proč jeho usvědčení z malé loupeže zmizelo z rejstříku jako mávnutím kouzelného proutku. Neví, proč obdržel 11.500 dolarů kapesného. Netuší, že díky elektronickému implantátu slouží jako vnadidlo pro úskočný vládní plán na dopadení jednoho zabijáka. Pomalu v něm ale začíná klíčit podezření... Alvin se potácí mezi smíchem a hrdinstvím v této briskní a technicky dokonalé akční komedii režiséra Antoina Fuqua. Film je pronikavě břitký, děj žhavý a humor stejně bláznivý jako sám Foxx. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (41)

Anderton 

všechny recenze uživatele

Tak tu som mal pocit, že sa všetci len učili. Fuqua režírovať, Gilroy písať a Foxx hrať. Pričom ten posledný asi zistil, že sa v podobných úlohách nebude cítiť vo svojej koži. Aby tento nezmyselný námet mohol fungovať, asi by ho musel nakrútiť Tony Scott, keďže sa film snažil ísť v stopách Posledného skauta, aspoň sčasti. Lenže hlášky príliš nefungujú, akcia je priemerná, emócie s únosom ženy a dieťaťa sú nasilu a čo je najhoršie, nemá to žiadnu atmosféru ani vlastnú tvár. Našťastie sa všetci traja hneď v ďalších projektoch zlepšili. 50% ()

djcremo 

všechny recenze uživatele

Film vhodný tak do komerčnej televízie ako megakino, či kinohit, abo čo to tam dávajú. Bolo to dosť naivné a proti logike, nehovoriac o slabších výkonoch. Najviac mi na tom prekážalo, ako sa s obyčajného človeka, na ktorého ak troška viac pritlačíte, tak sa dobre neposkladá, na konci filmu stal neporaziteľný akčný hrdina, ktorý hravo zvládne profesionála. ()

Reklama

Klay 

všechny recenze uživatele

Jamie Foxx je mi ve své roli hodně protivný, Fuqua se jako režisér také zrovna nevytáhl, každý z filmů, které natočil po tomto je minimálně dvakrát lepší a režijně vyzrálejší. No a konečně scénář je hrozný, rádoby vtipné průpovídky trapné a slibné téma je zpracované skoro bez jediného dobrého nápadu...snad jen ta odposlouchávaná soulož byla fajn. Když je však zbytek nuda, tak to na alespoň průměrný film nestačí. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Co to je sakra garnát??.......... Vrchní vyšetřovatel David Morse jako Edgar Clenteen je krutý a bez citu a po chvilce jsem mu přestal fandit. Mým favoritem se tak stal Jamie Foxx jako Alvin Sanders. Malý zlodějíček s velkým srdcem. Vypadá to, že neumí do pěti počítat, ale nakonec to zvládne. CITÁT - Už mám dobrovolníka........ Alvin má spoustu hlášek, humorných připomínek a tak jsem mu prostě fandil, i když je to zlodějíček krevet, tedy pardon, garnátů. CITÁT - Haló, tady agent 007, potřebuju pomoc!!!........ Film je věnován památce Michaela Kavanagha, irského sportovce, který v současné době pracuje jako finanční poradce pro Royal Liver. ()

Kingjiri 

všechny recenze uživatele

Že by šlo o velkou prču se říct nedá, protože jsem se zasmál jenom párkrát a to ještě spíš na začátku. Možná, že ale nějaký vtípky zapadly kvůli dabingu. Aspoň, že akce bylo docela dost. Jenomže bylo taky dost stopáže. Dvě hodiny jsou pro takovejhle příběh hrozně dlouhý, takže o hluchý místa nebyla nouze. Po technický stránce slušně natočený, ale jinak průměr, co neurazí, nenadchne. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (6)

  • Poslední scény filmu se odehrávají na dostihové dráze na Manhattanu, ale tato oblast nemá dostihovu dráhu. (Terva)

Reklama

Reklama