choze

Tak na tenhle fim si dejte majzla! Takže za prvé - obal to marketingově hraje na spřízněnost s TERMINÁTOREM, ale jediná podobnost je, že titulní cyborg vypadá jako člověk respektive jako David Morse a narozdíl od terminátora tak bude vypadat až do konce filmu. Za druhé - tohle není žádné cyborgovské akční béčko a la CYBORG, RYTÍŘI, AMERICKÝ CYBORG či CYBORG COP, ale pokus o seriózní frankensteinovské drama o vztahu vědce (Plummer) a jeho umělého výtvoru. Dr. Forrester/Frankestein spolupracuje na tajném experimentu, jehož cílem je vytvořit cyborga s umělou inteligencí. Když zjistí, že má o prototyp jménem Michael zájem armáda, sbalí ho a ukryje se s ním. Michael pak s dětskou zvídavostí objevuje svět a hodnotu života a když je pronásledovatelé dostihnou, rozhodne se sám sebe zničit. Není to špatné, pokud vás jako mě brutálně nezaskočí zvolený žánr. ()

Martin741

Tak s kultovym Terminatorom to nema nic spolocne, Kameron antocil prveho terminatora az 1984, toto je rok vyroby 1983. Akysi kyborg, ani nie kyborg skor robot tu bol, no ..... alcia mizerna, dialogy slaboduche, rezisersky odbite, natocene bez chuti a bez zaujmu   : 20 % ()