Chaplin herečkou

Krátkometrážní / Komedie

USA, 1914, 9 min

Mack Sennett

Charlie Chaplin

Na této grotesce potěší zejména to, že opět máme možnost vidět Chaplina bez knírku, což je pokaždé příjemná změna. Pár úsměvných momentů by se tu také našlo. S hodně přivřenýma očima 4*.(26.7.2016)

• xxmartinxx

Celovečerní Chaplinovy filmy mám velmi rád, ale keystoneovské jednocívkové grotesky jsou opravdovým zklamáním. Nenápadité, podle mustru točené. Leckdy ne zcela srozumitelné. Pouhé konzumní zboží z jiné doby, které si člověk nepamatuje deset minut po zhlédnutí.(17.11.2012)

• Hal_Moore

Chvilkami byla zábavnější moucha, létající kolem mého monitoru.(7.3.2008)

Převleková komedie se zajímavým nápadem, ale opět téměř zcela promarněným, protože ačkoliv Charlie Chaplin tu má dobrou roli a zajímavý vizuál (jako žena je Chaplin skutečně neodolatelná) a ačkoliv je druhá polovina lepší, slabý začátek to moc nevylepší, ty Keystonky jsou všechny na jedno brdo a málokterá je opravdu dobrá. Tahle se alespoň řadí k těm lepším. Silnější průměr. 55%.(6.7.2018)

• Morien

Tak jo, Charlie je pěkná žena, ale groteska opět spoléhá na to, že se budu smát tomu, když čtyři lidi spadnou na zem a vedle nich se rozbije váza nebo že Chaplin na někoho vyplázne jazyk. Chci víc!(20.3.2011)