Príťažlivý a drsný Phillip (Viggo Mortensen) pozval svoju sestru Jennifer (Pamela Gidley), švagra Billa (Donal Logue), kamaráta z mokrej štvrte Alexa (John Philbin) a novú „priateľku“ Catherine (Sam Jenkins), aby spolu s ním strávili krásny víkend na jeho milovanej výstavnej jachte, plavbou po nádhernom Karibiku. Hoci sa zdá, že každý z pasažierov má pár vnútorných démonov, s ktorými občas bojujú a evidentne nik z nich nie je práve nadšený Billovou prítomnosťou, plavba prebieha viac-menej pokojne a uspokojivo – no len do chvíle, keď na horizonte zbadajú horiacu loď s dvoma slečnami, zúfalo volajúcimi o pomoc! Napriek Phillipovým dôrazným protestom sa totiž ostatní rozhodnú stroskotancov v núdzi zachrániť a prijať na palubu – a tým nevedomky odštartujú nočnú moru, ako vyšitú! Nič totiž nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá... Prvotný šok utrpia, keď zistia, že zo zachránených je slečnou len jedna osoba, ilegálna kubánska prisťahovalkyňa Camila (Laura del Sol). Tou druhou je totiž čudácky bisexuálny transvestita Timothy (Jeremy Sisto), ktorého od prvej chvíle nik z pôvodných pasažierov, teda s výnimkou večného outsidera Billa, nemôže vystáť – a obzvlášť Phillip! Nuž a práve Timothy spustí lavínu nepredvídateľných udalostí, na ktoré nik zo zainteresovaných len tak ľahko nezabudne – teda, ak to vôbec niekto prežije... (oficiální text distributora)

Phobia

Pronudila jsem se úvodní nezáživnou dvacetiminutovkou, při které mi všichni zúčastnění odjišťovali granát v kapse, ale byla jsem odhodlána vydržet, až se konečně začne něco dít. A stalo se - partička krajně nesympatických homo sapiens (vážně byl mezi nimi Viggo Mortensen?!?) vylovila z vody lepou latinoameričanku a mladíka s kozama. Tato dvojice se vzápětí připojila k nudnému žvatlání a úděsně otravné plavbě po moři. Tady nebylo prostě NIC, čeho se chytit, kvůli čemu zatnout zuby a nespasit se čudlíkem OFF na ovladači. V ohrožení nebyla posádka, zato moje telebedna riskovala úder lampou, jestli tenhle, ehm, film urychleně nevypnu. Hodnotit podle shlédnuté půlhodinky, byl by to hovny olepený, zvratky tuplovaný odpad! Některé celuloidové "skvosty" svou debilitou alespoň rozesmějí, tohle prostě akorát příšerně sralo! Vážně ten vztek a stoupající žluč cítím ještě teď, když si na "Posrádku v opruzení" vzpomenu... ()

bruceman7

Velice nudná bezcílná námořní konverzačka. Ve chvíli, kdy jsem očekával gradaci děje...se nic nedělo. A tak to bylo pořád. 3,5/10 ()

Pepinec odpad!

Jářku, já nepřestávám zírat! Ani humorem se mi nechce plýtvat pro něco, čemuž je i odpad lichotkou. V komentáři jednoho mého oblíbeného uživatele jsem kdysi četl, že když Pejsek s Kočičkou upekli dort splácaný ze všeho, co jim pod ruku přišlo, měli alespoň tu slušnost, že ho sežrali sami. Tady se však na hostinu evidentně pozval i Štaflík se Špagetkou, kteří poté klečíc nad záchodovou mísou vyzvraceli intelektuální dialogy, zvířátka pana Krbce dělala casting, Rumcajs hodil do placu bambitky, a Pepka námořníka napadlo, že by se to celé mohlo odehrávat na jeho nové pramici. Nu, a pak už nezbývalo nic jiného, než brknout Hejmovi, aby se kolektivně ujistili, že modrá je pořád dobrá... Jdu si spravit chuť eroťákem, dobrou! :-) ()

blackJag

Že by námořní survival? Zapomeňte, tady se bude bezcílně a nesouvisle drmolit o homofobních a xenofobních náladách až do bezvědomí (divákova). Mít po ruce lodní kotvu, dobrovolně se napíchnu na její ztupený hrot, abych přehlušil agónii z tohoto nesmyslného výplodku. 15% ()