Posádka v ohrožení

Posádka v ohrození

Drama / Thriller

USA, 1994, 95 min

• Phobia

Pronudila jsem se úvodní nezáživnou dvacetiminutovkou, při které mi všichni zúčastnění odjišťovali granát v kapse, ale byla jsem odhodlána vydržet, až se konečně začne něco dít. A stalo se - partička krajně nesympatických homo sapiens (vážně byl mezi nimi Viggo Mortensen?!?) vylovila z vody lepou latinoameričanku a mladíka s kozama. Tato dvojice se vzápětí připojila k nudnému žvatlání a úděsně otravné plavbě po moři. Tady nebylo prostě NIC, čeho se chytit, kvůli čemu zatnout zuby a nespasit se čudlíkem OFF na ovladači. V ohrožení nebyla posádka, zato moje telebedna riskovala úder lampou, jestli tenhle, ehm, film urychleně nevypnu. Hodnotit podle shlédnuté půlhodinky, byl by to hovny olepený, zvratky tuplovaný odpad! Některé celuloidové "skvosty" svou debilitou alespoň rozesmějí, tohle prostě akorát příšerně sralo! Vážně ten vztek a stoupající žluč cítím ještě teď, když si na "Posrádku v opruzení" vzpomenu...(28.11.2011)

• blackJag

Že by námořní survival? Zapomeňte, tady se bude bezcílně a nesouvisle drmolit o homofobních a xenofobních náladách až do bezvědomí (divákova). Mít po ruce lodní kotvu, dobrovolně se napíchnu na její ztupený hrot, abych přehlušil agónii z tohoto nesmyslného výplodku. 15%(24.8.2012)

• Pepinec

Jářku, já nepřestávám zírat! Ani humorem se mi nechce plýtvat pro něco, čemuž je i odpad lichotkou. V komentáři jednoho mého oblíbeného uživatele jsem kdysi četl, že když Pejsek s Kočičkou upekli dort splácaný ze všeho, co jim pod ruku přišlo, měli alespoň tu slušnost, že ho sežrali sami. Tady se však na hostinu evidentně pozval i Štaflík se Špagetkou, kteří poté klečíc nad záchodovou mísou vyzvraceli intelektuální dialogy, zvířátka pana Krbce dělala casting, Rumcajs hodil do placu bambitky, a Pepka námořníka napadlo, že by se to celé mohlo odehrávat na jeho nové pramici. Nu, a pak už nezbývalo nic jiného, než brknout Hejmovi, aby se kolektivně ujistili, že modrá je pořád dobrá... Jdu si spravit chuť eroťákem, dobrou! :-)(28.11.2011)

• Mr.Bulanek

"To je moje loď! To je moje loď!" - To je nuda! To je nuda! Tak už mu ji nechte ať to může skončit.(27.8.2012)

• bruceman7

Velice nudná bezcílná námořní konverzačka. Ve chvíli, kdy jsem očekával gradaci děje...se nic nedělo. A tak to bylo pořád. 3,5/10(24.8.2012)