Dobrodružný kriminální film o hospodyňce, která se po údajné smrti manžela pouští do smrtelně nebezpečné hry.  Manžel Bessie Farové zahyne při leteckém neštěstí v Mexiku. Po jeho smrti Bessie zjistí, že malá letecká společnost, kterou její manžel vlastnil, je před krachem, protože manžel čerpal obrovské sumy z účtů svých klientů. Vydá se do Mexika, aby zjistila co nejvíce informací o podezřelých obchodních transakcích svého manžela. (oficiální text distributora)

igi B.

Dvě a půl... Další z nepřeberného množství marných Hollywoodštin s nepochopitelně dobrým obsazením... ()

monolog

nějak nechápu, jak si ti herci vybírají role. tohle podle mě muselo vypadat jako blábol už na papíře. a na celuloidu to už tak jen nevypadá. zápletka o ničem, děj mdlý a zdlouhavě nezábavno nezáživný, postavy lepenkové a předvídatelné. nelíbilo se mi to a nic na tom ani nezmění Liam Neeson. ()

Terva

Další z filmů, který mne moc neoslovil. Ale vím, kde je chyba. Hraje tady Liam Neeson a to sráží mé hodnocení alespoň o jednu hvězdu. ()