Astronautova žena

Astronautova žena

Sci-Fi / Thriller

USA, 1999, 109 min

• cheyene

Dvě hvězdičky jsou za herecké obsazení a celkovou "béčkovost" i lacinost, stejně jako průhlednost příběhu.(18.4.2017)

• Doudis19

K čemu herecké hvězdy Deppa a Theron, když scénář nenaskýtá jediné překvapivější a živější místo. Když jsem slyšel "sci-fi s Deppem" hrozně jsem se těšil, jenže je to ohromná nuda a ještě větší zklamání. Určitě by se z toho i přes klišovitý děj, s pár dobrými nápady dalo vytřískat daleko víc.. :-((13.7.2010)

Zajímavý nápad s ufonama cestujícíma v podobě signálu zabíjí rutinní zpracování. Herecky nejvíc září nervózní černoch z Terminátora 2.(22.5.2010)

• lekr

Věděl jsem, že to nebude nic moc, ale takovou sračku jsem fakt nečekal. Těšil jsem se na celkem nápadité sci-fi, ale místo toho jsem se dočkal debilní psychárny o astronautovi, kterého ovládli mimozemšťani, co nemají nic jiného na práci než ničit život a rozvracet rodiny obyčejným lidem. Každopádně Astronautova žena je jen stupidní slátanina snad všech filmových klišé dohromady nad kterou zůstává rozum stát. A jak v ní mohli hrát takové esa jako Johnny Depp či Charlize Theron opravdu nikdy nepochopím.(22.5.2010)

• jhrasko

...obával som sa...a dopadlo to ešte horšie................../ než som sa obával / !(7.6.2009)

• - Snímek soutěžil na Mezinárodním filmovém festivalu v Katalánsku v kategorii nejlepší film. (Terva)