Reklama

Reklama

Největší hity

  • USA The Greatest Hits
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Každý z nás někdy slyšel píseň z dětství a měl pocit, jako by objevil cestování časem. Harriet (Lucy Boynton), hlavní hrdinka filmu, to ale prožívá o něco intenzivněji než my ostatní. Poté, co jí při autonehodě zemřel přítel Max (David Corenswet), se psychicky zhroutila. Záhy ale zjistila, že ji některé písně umí vracet do minulosti, kde může být s Maxem zase šťastná. Život v přítomnosti ale neúprosně běží dál a staví Harriet do cesty nového muže, který všechno změní… (Lenka.Vilka)

(více)

Recenze (28)

dO_od 

všechny recenze uživatele

// Mám rád filmy, co jsou hezký, smutný, hudební a tak nějak všechno naráz all the time. *smrk* 7,5/10 ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Těch feel good žánrovek taktéž trošku ubylo a Greatest hits jsem málem vlivem nic moc hodnocení a nezájmem masovky pro tento žánr, kdy premiéra na VoD proběhla téměř bez upozornění, taktéž vynechal. No jsem rád, že jsem se k tomu nakonec po pár měsících dostal a to hlavně kvůli Lucy Boynton, které tu člověk sežere všecko a je s podivem, že se teď ve filmech příliš neobjevuje. Je tu výborná a v budoucnu si film určitě rád zopakuji až se budu chtít vrátit k náloži emocí, které se ve mně povedlo na konci rozproudit. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Romance jinak, respektive romantika se smutným nádechem. Hudební producentka Lucy Boynton (bavila mě v Sing Street) přišla o přítele. Tragicky, v autě, navíc byla při tom. Už je to nějaký ten pátek, oklepat se nedaří, důvěra v lidi není kdovíjaká. Ale hlavně: když slyší nějakou skladbu, která hrála při nějaké jejich společné chvíli, doslova se přenese v čase a daný moment si zopakuje. Každopádně zrovna pozná jistého jinocha, takže se nám rozjede love story o překonávání strachu z něčeho nového, obzvlášť když „návraty zpět“ mnohému brání. A právě tady je docela důležité, jak moc divák přistoupí na hru a přijme fakt, který do značné míry hýbe dějem. Herci jsou fajn, melancholická nálada jakbysmet, soundtrack z logiky věci také, přesto se výsledek i přes „nadpřirozeno“ oživení docela snadno vykouří z hlavy. V balíčku feel-good romance mám tak nadále trochu jiné kousky. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Nič špeciálne, čo by malo film posúvať do červených čísiel, zatiaľ hlasovali asi len fanúšikovia. Nič špeciálne nie je ani na tom, že žena nosí obrovské sluchátka na verejnosti, to je dnes už bežné, že ľudia nechcú okolie vnímať, tak si zakryli pusu, uši a podľa najnovšieho vynálezu aj oči a frajersky chodia po ulici s Apple Vision ako retardi. Film podľa mňa nedostatočne využil výborný námet a s ním potenciál ohľadom cestovania v čase. Nakoniec je to len o prekonaní smútku a sci-fi či fantasy vložka je len marginálna. ()

maddy 

všechny recenze uživatele

Psychologická dráma o vyrovnávaní sa s tragickou udalosťou zaobalená do hudobnej romanci, ešte aj so štipkou cestovania v čase. Ned Benson jednoducho nemohol natočiť klasickú romanťárnu, tak ako svojhočasu nebola ani Eleanor Rigby klasickým romantickým filmom. Akurát že tentoraz vyčerpal všetku originalitu pri námete a prevedenie je pomerne obyčajné, kde všetky nápady uviazli pri The Greatest Hits niekde na pol ceste. Nakoniec tak ani romanca, ktorá by úplne chytila za srdce, ani nijako podnentý film s jemným sci-fi prvkom. Ako milovníka vinylov ma síce potešil, ale ako filmového fanúšika veľmi nenadchol. Pätnásť rokov stará The Time Traveler's Wife spracováva podobný námet omnoho pútavejšie. Vo výsledku tak absolútne neškodá jednohubka s príjemne triezvou stopážou, ale očakávania od Bensona tu boli rozhodne vyššie. CELKOVO: 6/10 ()

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele

Milá romance o posunutí se po ztrátě někoho, koho jste milovali. Tady je to s prvkem cestování v čase pomocí hudby. Protože hudbu neslyšíte jenom ušima, ale vnímáte celým svým srdcem, tak se to prostě děje. Přičemž je to jenom prostředek, ne důležitý bod, takže tady nenastane desetiminutová sekvence vysvětlující princip cestování v čase. Tady si vystačí s málem a potom s tím hlavním: jak mám jít dál, když vím, že existuje možnost zůstat na určité okamžiky v minulosti? Vracet se je totiž strašně lákavé. Ale co když minulost ubližuje přitomnosti? Přestože to je vlastně snímek, který nepřináší nic nového. Závěrečné rozhodnutí Harriet předvídatelné. A poslední záběr a to usmátí je další odškrtnuté políčko ze seznamu....no...i tak jsou Největší hity strašně milý film a fajn romantika. Navíc se na to strašně moc dobře kouká. Ať už mám na mysli vizuál snímku, tak i obsazení. Tohle se moc povedlo ♡ ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

filmů o tom jak je těžké se posunout dál ve chvíli kdy ztratíte někoho blízkého je dost a natočit něco co by bylo originální a nepřetékalo patosem je celkem kumšt. The Greatest Hits uvízly někde na půli cesty. Nosná idea o tom jak nás hudba vrací do určitého času/místa je totiž velmi dobrá a originální (minimálně sem nic takového jinde neviděl), ale celé je to obalené sice sympatickou, ale v jádru tuctovou romancí, která ten nápad nedovede úplně prodat. Takže ano...je to milý film na který se hezky dívá, Lucy Boynton je fajn stejně jako zbytek obsazení a tím že si ho někdo pustí chybu neudělá. Je nicméně potřeba počítat s tím že se z hlavy vykouří do druhého dne...60% ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Filmy o cestovaní v čase som si celkom obľúbil, takže keď som narazil na The Greatest Hits, tak som sa celkom potešil. Evidentná inšpirácia (vykrádačka) u The Butterfly Effect, avšak všetko je postavené na cestovaní časom prostredníctvom spomienok na konkrétne songy. Idea celkom fajn, ale spracovanie ma napokon až tak nechytilo. Chápem traumu Harriet a jej snahu zvrátiť udalosti, ale z tých spomienok som mal z jej "pána dokonalého" Maxa veľmi zlý dojem a prišiel mi ako typický namyslený mačo. Ale aj samotná Harriet bola z tých čudnejších a slabomyseľných... Čo ja viem, námetovo to bolo silné, ale okolnosti deju a postavy boli v tomto prípade dosť slabý článok. Bohužiaľ, max. 2* (vôbec nesplnilo očakávania) ()

bourec 

všechny recenze uživatele

Film mě nalákal premisou lásky k hudbě, a cestování časem. Pojatý celkem komorně, s docela příjemnejma hereckýma výkonama. Krátká stopáž, spousta hudby na vinylu. Tohle mě neurazilo. V pohodě. 50%. ()

Avathar 

všechny recenze uživatele

Nápad dobrý, herci slušní, ale celé je to, žiaľ, tak prispato a nezaujímavo zrežírované, že som sa nevedel dočkať, kedy to konečne skončí... ()

hroubek 

všechny recenze uživatele

Povedený feel good film s krásnou hudbou. Film má zajímavou zápletku, kterou dokáže velmi civilně a lidsky prodat. Samotný nápad se mi líbil a oceňuji, že tvůrci neměli potřebu to nějak vysvětlovat a kotvit v realitě. Prostě to tak je, a vy to buďte přijmete a užijete si film, nebo to budete řešit a zkazíte si hezký romantický příběh. Režisér Ned Benson odvedl dobrou práci. Jeho film je hezky natočený, sestříhaný a krásně používá hudbu k posouvání příběhu a vytváření nějakých emocí. Filmu získává další plusové body, že po příběhové stránce netlačí na pilu a vše se děje, tak nějak přirozeně. Dalším velkým plusem je sympatické obsazení. Lucy Boynton umí hrát a tady si to s přehledem odehraje a zanechá pozitivní dojem. David Corenswet je fajn a je škoda, že nemá více prostoru. Justin H. Min je od prvního záběru za velkého sympaťáka a přináší do filmu pozitivní energii. Film má moc povedený soundtrack, příjemnou atmosféru a hezky se na něj kouká. Největší hity jsou příjemný oddechový feel good film, který umí vykouzlit úsměv na tváři. ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Pohodová, lehce melancholická romantika o (ne)smiřování se s traumatem – autonehodou, při které zemřel milovaný přítel: Neodolatelnou Lucy Boynton totiž každá "nebezpečná" písnička vtáhne zpět do času, kdy ji ve vztahu poprvé slyšela. Do originální premisy mi ale právě sci-fi prvky úplně nesedly, spokojil bych se s přeneseným významem – obrannou reakcí poraněné mysli. Hlavně proto mě bohužel nechal chladným i nadějný závěr / nový začátek. ()

MajkHany 

všechny recenze uživatele

Přesně ten typ filmu, který jsem oddíval, jakože dobrý, hodil tomu za tři a... teď po pár dnech mi pořád běhá hlavou, musel jsem to zvednout na čtyři hvězdy, protože film, který se mi zabydlí kdesi v čakrách, kam se mi občas dostane jenom námel, má v sobě prostě něco meziplanetárního, co nedokážu vysvětlit, ale některé scény mi živě hrají v hlavě každý den a nejde se toho zbavit. Obzvláště u člověka jako jsem já, který si již čtrnáctý rok poctivě ukládá na last.fm každou písničku, kterou si ten den poslechl a veškeré datum mám tak spojeno s nějakou hudbou, je tenhle film prostě něčím navíc... wrauumm... ()

mclenin 

všechny recenze uživatele

Pohodový oddychový romantický film v štýle About Time a podobných kúskov využívajúcich prvok cestovania časom, a to v tomto prípade prostredníctvom hudby čo predstavuje zaujímavý (pomerne originálny) nosný prvok jednotlivých scén, avšak nejde veľmi do hĺbky a pôsobí tak trochu povrchne (najmä napríklad oproti vyššie menovanému filmu). No neurazí a je to celkom osviežujúce, takže prečo nie. 3,5* ()

bobstock 

všechny recenze uživatele

Příjemná india romanťárna s prvkem scifi. Nekonečná láska napříč časoprostorem a nádherně smutná Lucy Boynton. 65% ()

Fifer 

všechny recenze uživatele

Slibný námět se topí v schématu a banalitě. Nedokáže totiž přinést jinou myšlenku a nějak pořádně to cestování v čase pomocí hudby využít. Hrdinka se topí v žalu, a pak to překoná OK, to je vše. Klasický gay side character už je moderní klišé stokrát viděné, nejde o to, že by mi proboha vadilo, že je gay, ale že působí okopírovaně z 50 jiných filmů. ()

simon84 

všechny recenze uživatele

Sympaticky postavy, zajimavej napad, ale stejne me to nejak nedokazalo vtahnout. Komedie to teda moc neni, spis drama. Mozna i tim to bylo, byt to vic odlehcene, mozna bych to ocenil vice. ()

Rathalos 

všechny recenze uživatele

Vydareny mix romantiky,dramy a fantasy,urcite to nie je komedia a to cele dokopy prinasa zaujimavy pribeh so sympatickou hereckou ustrednou dvojicou,mne sa to pacilo natolko,ze moje hodnotenie je uplne jasne...:⁠-⁠) ()

JimDeNiro 

všechny recenze uživatele

Docela náhodou jsem narazil na tento velmi nenápadný snímek, upřímně mě zaujal námět, pomocí hudby krátké cestování časem, tohle je velmi nosné téma, tak jsem si řekl, že uvidím co z toho vyleze. Nakonec jsem docela překvapen. Ze začátku to vypadalo, že to snad bude jen jako taková kulisa, kdy nenápadně hodím oko, a ejhle, vyklubala se z toho příjemná podívaná. Všichni víme, že hudba v nás dokáže vyvolat určité pocity a vzpomínky na minulost, tady je to spojeno s cestováním v čase v krátkých úsecích. Kupodivu mě to ani nesralo. Jsem ale přesvědčen, že se z tohoto dalo vytřískat mnohem zajímavější zpracování, takhle to jen zůstalo někde mezi. Lucy Boynton je ovšem fajn, stejně tak ten ťaman v hlavní roli společně s ní. Film má fajn vizuál, dobře se na něj dívá. Konec bych trošku poupravil, dalo se to vyřešit určitě lépe, ale proti gustu... Velký prim má i soundtrack, samozřejmě, je důležitou a nedílnou součástí, tady zvolen velmi dobře. Slabší 4 hvězdy vzhledem k soundtracku, obsazení a neokoukanému tématu, které ale nenaplnilo úplně svůj potenciál.. A Lana Del Rey s písní Say Yes To Heaven to v půlce filmu zabila. V celém kontextu dané scény a obrazu je výběr písně příhodný a jak prdel na hrnec sedící. Možná nadhodnocuji, ale z absolutně nenápadného filmu se vyklubala příjemná podívaná. Akorát zas nějakej debil otagoval jako komedii, to si úplně nemyslím. Drama, romance s prvky fantasy.. 70% ()

Reklama

Reklama