Každý máme nějakou úchylku a tou mojí je obliba této přehlídky všemožného klišé :o) Přes svoji nablblost překvapivě zábavné drama o boji protiteroristické jednotky proti únoscům letadla. David "Hercule Poirot" Suchet je správně hnusnej a fanatickej, Ken Russel už dlouho neměl tak dobrou roli a nejvíc potěší Steven Seagal, když plachtí vzduchem někam do pryč. Slušná zábava, které odpustíte i typicky hollywoodsky za vlasy přitažený konec.(20.4.2003)

"Pane Grante, jste ochoten se proletět? V zájmu národní bezpečnosti?" Jasně, že je ochoten, vždyť je to hrdina, pyrotechnik a pilot - jenom o tom ještě neví. A tak nám jedno necelé komando a jeden celý kravaťák, nastoupili za letu do uneseného Boeingu. Už jsem několikrát nastoupil s nimi a když jsem konečně strávil překvapení, že jindy neprůstřelný, neprobodnutelný a neprokopnutelný hrdina tentokrát nedokázal přeprat fyzikální zákony, tak jsem si to vždycky užil.(30.9.2016)

solidny (hlavne co sa tyka technickej stranky) i ked zabudnutelny akcnak ktory je hlavne nenavideny pre rychle zneskodnenie seagala hned v uvode. za pozretie ale urcite stoji, lebo po udalostiach z 9/11 si som isty ze hollywood nepride s napadom arabskych teroristov co unesu lietadlo s planom zautocit na ameriku. navyse pred zaverecnym pristatim som len cakal ze do kabiny vstupy leslie nielsen a hlavnym hrdinom popraje vela stastia...(16.3.2013)

Akční klasika. Hvězdně obsazený únos letadla, které má na palubě bombu. Přiznám se, že jsem se nechala nalákat na Stevena Seagala, ale ten se ve filmu objevuje na krátkou chvíli. Všechno mi vynahradil Kurt Russell. David "Hercule Poirot" Suchet mě velmi překvapil. Nějak jsem si nemohla zvyknout, že je hladce oholen a že nehraje kladnou roli.(2.10.2008)

Sice tohle není skoro vubec akční, ale zase je to dost napínavý a já se po celý film skoro vubec nenudil. Libil se mi zde Steven Seagal (který byl ovšem jen v první třetině filmu), pak Rat John Lequizamo a Kurt Russel mě první půlku filmu sral jak byl ze všeho posranej, ale pak byl taky dobrej. Hercule Poirot jako záporák dobrý nápad, ale mě moc jako hl. záporak nenadchnul abych řekl pravdu.(16.1.2014)

• - Letadlo Remora s tlakovým průchodem, které bylo použito ve filmu, ve skutečnosti neexistuje. (Narcis)

• - Steven Seagal souhlasil s brzkým odchodem z filmu pod podmínkou, že nezemře cizí rukou. (Geralt z Rivie)

• - Oceanic Airlines sú falošné aerolínky a sú používané v mnohých filmoch a TV seriáloch. (Seag)