Úchyl

Nezmar Pest

Komedie

USA, 1997, 84 min

• Cortesz

Jako patnáctiletej nebo kolik mi tenkrát bylo co jsem tuto komedii viděl prvně jsem byl nadšen. Ovšem po dnešním shlédnutí tím dřívějším nadšením neoplývám, ale spíše naopak. A ani nostalgie zde nic nezmůže. Komedie prostřednictvím hlavní postavy jasně kopíruje Ace Venturu, sice se to zde Johnu Leguizamovi daří, protože je nesporně talentovanej herec, kterej zde dostal snad poprvé hlavní roli a dokázal utáhnout celý film. Jenže on je také to jediné co je zde k vidění a k pousmání. Dějově je to spíše trapné a nudné, nechybí dávka nechutností tak jak je zvykem u těchto amerických komedií. V patnácti bych dal beze sporu 5*, dnes je to s bídou za 2*.(12.10.2007)

• DaViD´82

Úchyl? Takže úchylné.(19.8.2006)

Rozpočet $17miliónovTržby USA $3,600,616Tržby Celosvetovo $-(24.1.2010)

• tron

Tento film našťastie dávno padol do tmy zabudnutia, ale i tak je na ňom pre mňa niečo nezabudnuteľné. Je to prvý film, ktorý mal taký skvelý trailer, že som behom pol hodiny od pozretia zabehol do požičovne a ešte v tej istej pol hodine bol v prehrávači. Písali sa temné a šialené 90. roky a vtedy to tak proste bolo, vtedy sa ešte verilo trailerom. Na tomto filme je najvtipnejší trailer. Film samotný je strašný.(10.11.2004)

• Jamal

naprosta kokotina jak by řekli Hrubeš a Mareš(4.9.2006)