poster

Tokugawa irezumiši: Seme džigoku

 • japonský

  徳川いれずみ師 責め地獄

 • japonský

  Tokugawa irezumi-shi: Seme jigoku

 • anglický

  Inferno of Torture

Drama / Horor

Japonsko, 1969, 90 min

Režie:

Teruo Išii

Hudba:

Masao Jagi
 • Caelos
  *

  Další díl série Tokugawa, který nemá nic z předchozích dvou filmů. Viděl jsem je v pořadí 3,1,2 a musím říct, že co se týče kvality, zábavnosti, ale i brutality, přesně takhle to je, 3 nejlepší, dva nejhorší. V podstatě jsem téhle nesmírné nudě chtěl vrazit odpad, ale pak jsem si řekl, že tetování na mě asi dvakrát zapůsobilo a poslední scéna byla fajn. Takže * a to musí bohatě stačit.(26.3.2011)

 • Flipnic
  ***

  Tento díl jsem z trilogie tzv. "TOKUGAWA TRILOGY" viděl jako poslední. Přitom se jedná o druhý díl. Prvním je Shoguns Joy of Torture (1968) a třetí nechvalně známý, ale zato nejznámější Shogun's Sadism (1976). Tento díl mi přišel ze série šílených "japan shock explotationů" nejhorší. Skládá se ze dvou příběhů a vše se točí zejména kolem tetování prostitutek. Divák si užije skutečně spoustu obnažených koziček, různé bondáže a týrání dívek v bordelech. Jinak ovšem téměř žádné goreefekty (kromě samotného začátku a úplného konce), krve zde také moc nestříká. Což by nevadilo, kdyby film nebyl tak výrazně zaměřen na příběh, který je zejména v druhé polovině docela nudný a chaotický. Oproti úžasnému prvnímu dílu se zhoršila i výtvarná a technická stránka filmu. Každopádně na rok výroby se jedná o neuvěřitelnou záležitost. Japonské je zřejmě jedinná země "neomezených možností" protože jinak si nedovedu vysvětlit natáčení, promítání a oblibu takovýchto kruťáren v podstatě již v 60. letech ... O tomhle se Evropě, natož USA v té době ani nesnilo ...(17.2.2009)

 • Al44...
  *

  Film zobrazuje mrzutý život prostitutek ve středověkém Japonsku. Neustále se to ale točí kolem tetování těchto dívek nebo následném bičování a mučení. Příběh sám o sobě nic moc nenabízí a je to spíše takový chaos. Gore efekty se objevují velmi zřídka (a ten úplně nejzajímavější je až na samotném konci). Na svou dobu ale pravděpodobně odvážný a kontroverzní film.(31.10.2010)

 • corpsy
  **

  Úvodné zábery nám ukážu, čoho sa už v celom filme nedočkáme ( hektolitrov krvi a nechutných popráv ). Ide už len o akúsi romanticko-kriminálnu náhražku, ktorú zrejme nezvládnete bez až budhistického prekonávania nudy.(25.2.2019)