Seznam jednotlivých epizod:
2. Ovládnutí Německa
3. Pomýlená válka
4. Divoký Východ
5. Cesta k Treblince
6. Boj až do konce (oficiální text distributora)

Blizzard

Zajímavý a obsáhlý šestidílný dokument popisující, co se vlastně stalo s Německem ještě před WWII a jak se Hitler dostal k moci, kdo mu to umožnil a proč. Co se stalo s německým národem, který se nechal zbalastit, a podpořil svého führera. Jednotlivé události jsou proloženy rozhovory s dosud žijícími aktéry tehdejší doby, což mě samotného docela překvapilo. V dokumentu se např. dozvíte, že chleba v době krize stál 1 bilión marek nebo že Hitler měl po vstupu do Deutsche Arbeiter-Partei pořadové číslo 555, ve skutečnosti to ale bylo jen 55, neboť strana začala pořadovým číslem 500, aby bylo na oko vidět, že má hodně členů. Tedy lež již od samotného začátku. Dále co vše nasliboval německému lidu a co z toho splnil. Podmanění Evropy a ambice roztáhnout se po celém světě až k samotnému pádu vůdce. Vše je tu pěkně detailně rozebráno. Lze doporučit nejen jako pouhý vzdělávací dokument. (8/10) ()

Arsenal83

Dokument pre náročnejších historicky ladených ľudí. Takýchto môže zaujať, širokú verejnosť možno len trochu. Je totiž podaný sucho, väčšinou s výpoveďami svedkov. Najzaujímavejšie sú Hitlerove prejavy, kde si môžete na vlastné oči okúsiť tú atmosféru jeho rečníckeho talentu. Svedectvá sú prínosné, bežných ľudí môžu ale trochu nudiť. Celkovo je to však podané skutočne britsky exaktne. ()