V šílené akční komedii hongkongské produkce se policistka Sibelle Hu snaží chytit dvojici bláznivých zlodějek obrazů May (Moon Lee) a Sim Lan (Yukari Oshima). Groteskní situace je naopak spojí proti gangu zlodějů, který vede Mad Bill (Kwong Leung Wong). (Epistemolog)

Lacike

Aj napriek hereckemu obsadeniu troch girls with guns bohyn v ziadnom pripade neocakavajte klasicky akcny film v ktorom zenske nakopu rit zloduchom. Aj ked nakoniec dôjde aj k tomu. Cely film pojaty ako neskutocne sialena komedia na urovni animovanych grotesiek, pripadne tych sialenejsich filmov od Wong Jinga alebo Stephena Chowa. Postavy neustale o nieco zakopavaju a padaju, zrychlene utekaju alebo poskakuju, deju sa tu aburdne veci. Postavu ktoru hra Tommy Wong si pomylia s hercom Tommy Wongom. Klasicky mexicky pat je vyrieseny tym, ze si jedna z postav prdne. Pri bitke jedna z postav neferovo pouzije aj tretiu ruku. Atd, atd. Zapletka je uplne nepodstatna. Okrem troch krasok, ktore sa neustale pitvoria tu ma velku ulohu Yuen Cheung Yan a Tommy Wong. Yuen Wah si strihol hlavneho zaporaka. Pochvalu si zasluzi zopar kvalitnych a normalne pojatych bitiek. Vysledkom je fim vhodny len pre fanusikov extremne sialenych HK komedii. 4/10. ()