Anet21

⚪Veľmi podivný, skoro až kórejský art, ktorý ale ukazuje pramalý autorský zámer, stráca sa v ňom dej, a hlavne pointa. Áno, scenár naznačí, že postava má psychické problémy, že disponuje akousi druhou osobnosťou, že má agresívne predstavy, to všetko odohrávajúce sa na pozadí nejakého neonového mesta s podivnou cyberpunk estetikou, v ktorej sa realita a predstavy, bludy zlievajú do jedného a nič nie je 100% reálne a isté.⚪Esteticky a kamerovo premakané, krásne farebné, ale i celkovo dobre aj inovatívne nasnímané, ale to je tak všetko, dejovo zdĺhavé, nič nehovoriace, s dojmom, že tvorca chce ,,prechytračiť" diváka.⚪ ()

LangiJ

Tohle teda bylo obrovský zklamání. Na nový film s Kim Soo-hyunem jsem se hodně těšila, navíc když jsem podle reportáže čekala akční jízdu, místo toho se mi dostalo zmateného čehosi. Vůbec netuším, co si o tom myslet, stejně jako wocotamgou. Začátek ještě vypadal slibně, ale pak se to začalo ubírat směrem, který jsem nepobrala. Ani Kim Soo-hyun mě nijak zvlášť neoslnil. Pár bitek sice měl, ale v některých vypadal spíš směšně, než drsňácky. Navíc to bylo šíleně dlouhý, některé úseky byly zbytečně natahovaný, nesmyslný, nic se v nich nedělo a film to ubíjelo. Jediný, co mě nutilo film dokoukat, byla zvědavost, jak to dopadne a jak mi tu slátaninu tvůrci vysvětlí, což se ale taky jaksi moc nestalo. Navíc úplný konec byl stejně na palici jako celý film. Jediný, co se mi fakt líbilo, byla poslední písnička v závěrečných titulcích, takže aspoň poslední minuta a půl stála za to. ()