poster

Persuasion (TV seriál)

Romantický

Velká Británie, 1971, 60 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

  • VenDulin85
    **

    Bohužel, co pomůže věrnost vyprávění, když mi ani jeden herec nepřijde sympatický, tato Anna Elliotová vypadá o 10-15 let starší, než by měla být, i podle hlasu, nic, nic, a kde nic není, ani smrt nebere... V novější verzi (Vyznání Anny Elliotové) se mi každá postava, byť malá, zdála výrazná, zajímavá, tady necítím naprosto s nikým, lepší je si místo toho přečíst knížku o zklamané dívce, která nemá nadějné vyhlídky do života kvůli rozhazovačnému otci a sestře, ale když se jí dostane druhé šance, nepropásne ji a po letech smutku dojde svého štěstí, samozřejmě díky své morální síle a pozitivnímu působení na lidi kolem sebe, zkrátka Popelka ala Jane Austen.(27.8.2010)

  • marusshhka
    **

    Tato verze mě zklamala. Samozřejmě, ta léta jsou znát, ale i herci vypadají spíš jako na divadle, žádné emoce, jen recitování scénáře, což působí zcela nevěrohodně. A představitelé jsou tak necharismatičtí,škoda. Hrdinka se chová jako čtyřicátnice... Obě novější verze jsou mnohem, mnohem lepší.(2.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace