Reklama

Reklama

Masakr na holčičím večírku 2

(neoficiální název)
  • USA Slumber Party Massacre II

Obsahy(1)

Courtney, mladšia sestra hrdinky z prvého filmu, už vyrástla, ale má nočné mory. Ona a ďalší členovia jej ženskej rockovej skupiny idú na víkend na chatu, aby sa trochu pohrali a pobavili sa so svojimi milencami. Courteny sa sníva o jej sestre, ktorá je v ústave pre duševne chorých a ktorá ju varuje pred sexom. Sny sa začnú prelievať do skutočného života, čím začnú ohrozovať Courtney a jej priateľky. (molcan2)

(více)

Recenze (24)

sidzej 

všechny recenze uživatele

Najhorsi slasher aky som videl. 50 minut sa okrem prihluplych vizii hlavnej hrdinky nic nedeje a ked uz dojde na "lamanie chleba" je to tak tupo natocene, ze miesto hrozy prichadza nekontrolovatelny smiech. Odkial sa preboha vzal ten gitarovy vrah? Jeho nastup 20 minut pred koncom je jedno neskutocne wtf (nehovoriac o jeho spevackom vystupeni). Pri filmoch v zasade nezvyknem premyslat ale dementnost tohoto diela je vskutku neopisatelna (ze to bol zamer tvorcov este tuto hovadinu neospravedlnuje). Zlata jednotka, ta sa aspon ciastocne dala brat vazne. 20% ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Po takmer mŕtvolnej jedničke, sa v pokračovaní koplo do gúl a začalo sa zabávať. Masaker síce príde podobne ako minule až ku koncu, ale tá hodina pred tým má švih, humor a nápady. A hviezdička pre hlavného mäsiara, ktorý síce nieje originálny ( viď komentáre ostatných užívateľov ), ale je cool ( prihliadnuc na dobu vzniku ) a odľahčuje atmosféru. Toto proste nieje až taký klasický slasher a preto možno viacerých maníkov sklame ( sklamal ). ()

Reklama

hladass odpad!

všechny recenze uživatele

První díl byl dosti povedený a zábavný slasher, tak jsem se přirozeně na pokračování docela těšil... A těšil jsem se samozřejmě zcela zbytečně... Neskutečně ubohý kus o pekelném rockerovi, který vtrhne na dívčí párty a zabíjí tam kytarou, na které má připevněný obrovský vrták... Takhle to zní docela dobře, ale věřte mi, že tomu tak není... Rocker nám místo zabíjení i zpívá a tančí a vůbec se tvůrci snažili o velké odlehčení, ale vše vyznívá neuvěřitelně trapně... Proto ani za dosti povedené gore a jeden pěkný dívčí taneček ten bod prostě nedám... Za mě sračka a už nikdy víc... ()

Othello 

všechny recenze uživatele

Byla by to parádní [happilly laughing and bottles squeezin'] vikendová párty plná [moaning sexualy] a [music playing softly], kdyby na scénu povinně nemusel dorazit ten [evil laughing] s jeho neskutečným [diabolicaly singing], čímž se to celé překloní do výjimečně dementního [hysterical screaming] a následného [painfuly grunts]. Potěšilo mě vidět prsa mladé Geislerové a jejich intenzivní vztah s mladým Ethanem Hawkem i rozkošná pitomost téměř každé scény, ale jak se na večírek dostane s přehledem nejidiotštější slasherový záporák, můžete se na sedačce trapností ukroutit. ()

Zayl 

všechny recenze uživatele

A tohle bylo co?! Poster skutečně nekecá, vrahem je nagelovanej rockovej frajírek, který vraždí vrtákem přidělaným na elektrické kytaře. Smůla, že na první skutečnou vraždu se čeká prakticky hodinu, do té doby se musíme spokojit pouze s krvavými vizemi předznamenávající jeho příchod. Oproti jedničce je vidět značný kvalitativní pokles, a ač závěrečné minuty opravdu přinesou dobré gore, tak v tomhle případě to na víc, jak dvě hvězdy, není ani náhodou. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (3)

  • Mŕtvy holub použitý vo filme bol skutočný, kvôli filmu doviezli mŕtveho holuba zmrazeného. (molcan2)
  • Punk rocková kapela The EverDead nahrala album s názvom "Slumber Party Massacre II",  ktorý bol inšpirovaný týmto filmom. Obal albumu dokonca zachytáva kresbu vraha s gitarovou vŕtačkou, aká bola vo filme. (molcan2)
  • Režisérka Deborah Brock mala konfrontáciu s výkonným producentom Rogerom Cormanom ohľadom stravovania. Corman nakoniec ustúpil, keď režisérka urobila na jeho meno štipľavú poznámku, ktorá ho rozosmiala. Brocková povedala, že ak človek dokáže rozosmiať Cormana, tak je to pri vyjednávaní jednoduchšie. (molcan2)

Reklama

Reklama