Reklamní odborník Marcus Graham je svobodný mládenec. Graham není nikdy bez ženy po svém boku. Na scénu přichází Jacqueline, jeho nová šéfová, a Marcus se rázem ocitá na místě, kde poprvé v životě sklízí ovoce vlastního chování! (Viacom)

Trailer

hippyman

slabá, předvídatelná komedie s pitvořícími se černochy a povětšinou trapnými hláškami... snímek jsem kdysi viděl a pamatoval jsem si z něj vlastně jen murphyho a nohy jeho šéfky jacqueline. nyní jsem si film osvěžil a věřím, že za pár týdnů si zase budu pamatovat jenom to, co po prvním shlédnutí. 40% ()

Malarkey

Po chvilce přemýšlení jsem nakonec z mých původně 3 * pozměnil hodnocení na jednu jelikož ten film je opravdu hrozný. Téměř každý herec je černoch a běloch je zde mimochodem brán jako rasista (netušim jestli to má mít vtipný kontext), ale tahá povozy např. :D Příběh je pro černošskou komedii typický, sex, nadávky a nic. Tenhle film se to snaží pozměnit tím, že se tváří jako romantická komedie. Bohůžel pouze tváří. Eddie Murphy se ksichtí stejně jako obvykle a vypadá jako celkem milá postava bohůžel se postupně sžije s partou. Nejhorší Eddieho film...bohůžel. ()

Martin741

Slabucka cernosska komedia, ktora stoji a pada na Eddie Murphym /Beverly Hills Cop 1 - 3/- Okrem Murphyho sa tu ukazala krasna Halle Berry ale ani Murphy, ani berry a ani M. Lawrence /Do the Right Thing Spajka Lee-ho/ film nezachrania. Taky Lawrencov Agent v Sukni z roku 2000 je uz stupen vyssie. 30 % ()

Fiftis

Okrem toho, že sa tu objavuje niekoľko vtedy skoro neznámych, ale neskôr preslávenejších osobností, na filme nie je nič k videniu. Humor mi príde typicky černošský (peace), ktorý nám čechoslovákom až tak veľa nehovorí. V niektorých smeroch je to typická americká romantika, občas okorenená humorom najrôznejších kvalít. Ako si môžete odo mňa prečítať asi u všetkých filmoch kde hral Eddie Murphy, nie som nadšencom jeho filmov a neviem či je to tým, že je to zlý herec, alebo je to tým, že hral v hrozných snímkach. ()

Dever

Soundtrack Marcus Miller: 1. Give U My Heart - Toni Braxton ,2. It's Gonna Be Alright - Charlie Wilson ,3. Tonight Is Right - Keith Washington ,4. I'd Die Without You - P.M. Dawn ,5. 7 Day Weekend - Grace Jones ,6. End Of The Road - Boyz II Men ,7. Reversal Of A Dog - The LaFace Cartel ,8. Love Shoulda Brought You Home - Toni Braxton ,9. There U Go - Johnny Gill ,10. Don't Wanna Love You - Shanice ,11. Feels Like Heaven - Kenny Vaughan & 'The Art Of Love' ,12. Hot Sex - A Tribe Called Quest , ()

• Z televizní verze byla vystřižena scéna, kde Lady Eloise (Eartha Kitt) svádí Marcuse (Eddie Murphy) poté, co ho pozve na večeři. (Cheeker)
  • Ve filmu hrály dvě představitelky Catwoman, konkrétně Eartha Kitt (60. léta) a Halle Berry (součastnost). (ČSFD)