Reklama

Reklama

Reklamní odborník Marcus Graham je svobodný mládenec. Graham není nikdy bez ženy po svém boku. Na scénu přichází Jacqueline, jeho nová šéfová, a Marcus se rázem ocitá na místě, kde poprvé v životě sklízí ovoce vlastního chování! (Viacom)

Videa (1)

Trailer

Recenze (100)

walkingdead 

všechny recenze uživatele

Eddie Murphy byl výborný komik, ale jeho filmová kariéra začala jít velice brzy tak trochu do prdele, vlastně už někdy kolem roku 1990. Bumerang je vulgární asi rádobykomedie o 'mačovi', který narazí na ženskou obdobu sama sebe a nedokáže to vydýchat. Obsazení hodně dobré, ale na víc jak jedno zkouknutí (ok, možná po 10 letech na druhé) to není. 50 % s hodně přimhouřenýma očima. ()

Jasmín 

všechny recenze uživatele

Koukám, že Murphy natočil v tom 92 roce ještě dvě komedie, na které se dalo koukat a pak už to šlo fakt tvrdě z kopce (ještě vlastně Policajt ze San Francisca). Bumerang je úplně normální, průměrná romantická komedie s hromadou černých herců, což však nějak nevadí (je spousta filmů zase jen s hromadou bělochů a tady byla bílá celá dozorčí rada). Kolem Murphyho postavy se vše točí, všichni si před ní musí sednout na prdel, vč. jeho celoživotního kamaráda, který mu přepouští dokonce svojí tak trochu platonickou lásku. No na konci mi ho vůbec není líto, ale pár trapných řečí to vše zvrátí do očekávaného happy endu. Můžete se i těšit na pár slovních exhibicí Martina Lawrence a to je asi vše. Vlastně ještě zmíním alespoň velmi dobrý dabing v čele s Oldou Kaiserem, za který přihazuji i tu třetí hvězdu. ()

Reklama

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Eddie Murphy se tentokrát vymanil od ztřeštěných komedií a akčních filmů a zkusil taky trochu vážnější notu. Příběh o záletníkovi se silným egem, jemuž dá život pořádnou lekci nabízí kromě lehké zábavy také romantickou atmosféru. Eddie dokázal, že i takovéto role mu nejsou cizí. Zajímavostí na filmu je hojná účast dnes již filmových hvězd z řad afroameričanů. Každý má své pevné místo a vzájemně se nijak neruší. Tvůrci nechali děj volně plynout, čímž vytvořili zcela nenáročné dílo. ()

penegal 

všechny recenze uživatele

Rozhodně jeden z fajnovějších filmů s E.Murphym v hlavní roli. Další herecké role také velmi zajímavě obsazené a to především u mladičké (v této době) H.Berry. Film je "chuťově" velmi vyvážený a v mnohých ohledech i vtipný. Nechybí tu sex, náboj, myšlenka a eskalace....no prostě ok a rozhodně člověk neudělá chybu, když se na to podívá a to nejlépe s lahvinkou dobrého chardonay. ()

lennyd 

všechny recenze uživatele

Reklamní agent Marcus (Eddie Murphy) může mít kteroukoliv ženu, na kterou ukáže. Dle toho se ale také chová - když s nějakou ženou stráví noc, další den se k ní již nezná, a brousí si zuby na další oběť. Po fůzí dvou firem se ale Marcusovou šéfkou stává krásná Jackquiline, která je přesně stejný typ jako byl Marcus. Jenže Marcus se do ní zamiluje, a poprvé pozná, co sám dříve prováděl ženám ... Myslel jsem, že Eddie přestal sršet vtipem až v novém tisíciletí, ale koukám že i pár let před tím dokázal natočit film, který bohužel není vůbec vtipný. I když námět své kouzlo měl, a pár scén mne i docela bavilo, celkově jsem měl sto chutí film vypnout a jít dělat něco užitečnějšího. Své k tomu přidal i český dabing, který - ač je považován za nejlepší na světě - tentokrát aspiruje na úplně opačné příčky žebříčku. Hlavně v rozhovorech Eddieho a jeho kamarádů mi dabing trhal uši. Pozitivem je snad jedině krásná Halle Berry, a ona jediná se snad ve filmu chová trochu normálně... ()

Galerie (19)

Zajímavosti (6)

  • Natáčelo se v New Yorku a Washingtonu D.C. (Cheeker)
  • Z televizní verze byla vystřižena scéna, kde Lady Eloise (Eartha Kitt) svádí Marcuse (Eddie Murphy) poté, co ho pozve na večeři. (Cheeker)
  • Ve filmu hrály dvě představitelky Catwoman, konkrétně Eartha Kitt (60. léta) a Halle Berry (součastnost). (ČSFD)

Reklama

Reklama