Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jumptheshark
  *

  Proti černošským komediím nic nemám, některé považuji za zdařilé (Cesta do Ameriky), nicméně tohle už na mě byla z hlediska etnické pestrosti obsazení docela silná káva. Bělocha ve filmu téměř nepotkáte a když už ano, dělají "podřadné" práce typu uklízeče, servírky (ta navíc schytá pár rasistických poznámek od Martina Lawrence, kterého obsluhuje), nebo táhnou kočár s rozdováděnou Grace Jones, aby bylo vidět, jak jsou na tom ve srovnání s afroameričany špatně... Komedie sama o sobě mi nepřišla vůbec vtipná, ale s ohledem na to, co jsem zde uvedl, jsem se občas zasmál - něco tak přitaženého za vlasy se jen tak nevidí...(19.4.2014)

 • Fiftis
  **

  Okrem toho, že sa tu objavuje niekoľko vtedy skoro neznámych, ale neskôr preslávenejších osobností, na filme nie je nič k videniu. Humor mi príde typicky černošský (peace), ktorý nám čechoslovákom až tak veľa nehovorí. V niektorých smeroch je to typická americká romantika, občas okorenená humorom najrôznejších kvalít. Ako si môžete odo mňa prečítať asi u všetkých filmoch kde hral Eddie Murphy, nie som nadšencom jeho filmov a neviem či je to tým, že je to zlý herec, alebo je to tým, že hral v hrozných snímkach.(2.2.2015)

 • Big Daddy
  ***

  Vidím zde mnoho negativních komentářů na formu Eddieho a na upadající humornost jeho projevu, ale sám si nemůžu zas až tolik stěžovat. Ano, není to tak bláznivý výkon jako v Policajtovi z B.H., ale stále jsem se bavil a často smál. Nejde o žádnou vysokou filmařinu, ale na bezduché pobavení pro příjemnější trávení po nedělním obědě vcelku dobré.(6.1.2013)

 • MickeyStuma
  ****

  Eddie Murphy se tentokrát vymanil od ztřeštěných komedií a akčních filmů a zkusil taky trochu vážnější notu. Příběh o záletníkovi se silným egem, jemuž dá život pořádnou lekci nabízí kromě lehké zábavy také romantickou atmosféru. Eddie dokázal, že i takovéto role mu nejsou cizí. Zajímavostí na filmu je hojná účast dnes již filmových hvězd z řad afroameričanů. Každý má své pevné místo a vzájemně se nijak neruší. Tvůrci nechali děj volně plynout, čímž vytvořili zcela nenáročné dílo.(27.10.2014)

 • hippyman
  **

  slabá, předvídatelná komedie s pitvořícími se černochy a povětšinou trapnými hláškami... snímek jsem kdysi viděl a pamatoval jsem si z něj vlastně jen murphyho a nohy jeho šéfky jacqueline. nyní jsem si film osvěžil a věřím, že za pár týdnů si zase budu pamatovat jenom to, co po prvním shlédnutí. 40%(5.1.2009)

 • - Natáčelo se v New Yorku a Washingtonu D.C. (Cheeker)

 • - Ve filmu hrály dvě představitelky Catwoman, konkrétně Eartha Kitt (60. léta) a Halle Berry (součastnost). (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Do role Jacqueline se uvažovalo o Vanesse Williams. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace