Můj malý Pony (TV seriál)

• český

Malí poníci a jejich přátelé

My Little Pony 'n Friends

Animovaný / Rodinný

USA / Japonsko, 1986, 61x30 min

Součástí toho bloku My Little Pony 'n Friends byly My Little Pony a Glo Friends, MoonDreamers nebo Potato Head Kids. Tyhle animáky podle série hraček Hasbra byly hodně oblíbené, dodnes mají Malí poníci a jejich přátelé nebo Můj malý Pony své místo mezi oblíbenci předškoláků, už jenom díky stále novým a novým DVD filmům.(29.10.2009)

• blondboss

Voľné seriálové pokračovanie pôvodného filmu. Viem pochopiť, že tento americký večerníčkový seriál určený obzvlášť pre najmenšie publikum je plný farieb, milých postavičiek a dejovej prázdnoty. Ale už samo o sebe natočiť seriál o lietajúcich poníkoch mi príde až príliš detinské a neskutočná nuda. Myslím, že naše večerníčky mali o niečo vyššiu výpovednú hodnotu. 35 %(26.6.2019)

Neskutečně teplá záležitost, navíc dabovaná v mém rodném štatlu, takže není co řešit :)(1.12.2009)

• hellstruck

Ačkoliv se mi docela líbí hračky My Little Ponny (to víte, práce v hračkárně a pětiletá sestra),seriál je na mou duši otřesný!Viděla jsem pár dílů a v hlavě mi utkvěl hlavně ten, kdy poníci natřeli celý svůj nábytek podivnou barvou,kterou koupili od už na první pohled zlotřilého čaroděje a pak se hrozně divili,když celé jejich domácí vybavení ožilo a snažilo se je vyhnat z domku.. bože, to byla kravina.(9.11.2011)

Jako malá jsem to žrala. Jsem si jistá, že bych to ted asi odsoudila do pekel, ale táta chodil mnohokrát do videopůjčovny...takže remíza(18.11.2011)