• genetique

Pokračovanie veľmi slabo kopíruje pomerne slušný (aspoň u mňa) úspech jednotky a vtipy pozostávajúce z Dolittlovej schopnosti rozumieť reči zvierat už strácajú na účinku aj keď párkrát som sa pobavil. Typický príklad toho, keď chcú tvorcovia z debility divákov vytiahnuť čo najviac prachov. Ešteže sa Eddie bezhlavo nepustil do trojky. 45%.(23.5.2006)

• Tom Hardy

Humor téměř zmizel a všechno sází na roztomilé chlupáče. Přesto je zde pár geniálních fórků (především v originálním znění odkaz k Mlčení jehňátek mě složil), ale ani těch pár světlých bodů bohužel nestačí na to, aby zachránily celkový dojem z filmu...(2.9.2002)

• gouryella

Jednicka byla hodne vtipna, dvojka neni vtipna vubec - degradace na uroven Zamilovaneho profesora - stupidito komedio.(6.8.2002)

Rozpočet $70miliónovTržby USA $112,952,899Tržby Celosvetovo $176,104,344/45%/(5.1.2006)

• woody

Jednička pobavila a byly tam dobré hlášky zvířat,dvojka znudila a nebyla tam ani jedna hláška.Ten medvěd se taky Arniemu také moc nepodobá.Edie natoč už prosím tě Schrecka 2 abys měl alespoň po dlouhé nějaký dobrý film.(8.8.2003)

• mandes

rozpočet : $70 million tržby celosvetovo : $176,104,344(7.12.2006)

Soundtrack David Newman: 1. Cluck Cluck - The Product G&B [3:59] ,2. Do U Wanna Roll (Dolittle Theme) - R.L./Snoop Dogg/Lil' Kim [4:33] ,3. Tameeka - Mario [3:42] ,4. Absolutely Not - Deborah Cox [3:35] ,5. We Fit Together - O-Town [3:58] ,6. Two Steps - Jimmy Cozier [4:17] ,7. What It Is (Part II) - Flipmode Squad [4:20] ,8. Rear View Mirror - Alicia Keys [4:05] ,9. If I Was The One - Luther Vandross [4:21] ,10. Makin' Me Feel - Angie Stone [4:07] ,11. Life Is Good - LFO [4:05] ,12. Lookin' For Love - Next [3:35] ,13. If I Knew - Medeiros [4:27],(8.6.2011)

• novoten

Stejné jako jednička - několik solidních fórků, několik fekálních fórků a lavina mentorování na rodinné téma. Murphy je za zenitem a bohužel si to užívá.(17.3.2007)

„To nie je len zmrzlina, Archie!“ Pribudlo ekologické posolstvo a celé je to strašne detinské; sme v tom druhu rodinného filmu, ktorý neverí, že existujú inteligentné deti, ktoré by si veci domysleli bez našepkávania. Inak ma ale obklopila hneď od začiatku príjemná lesná atmosféra, čo mestskému originálu chýbalo. Ten ale zasa bol vtipnejší; v dvojke je vystupovanie zvierat všetkého druhu (najmä žirafa) a ich dialógy samozrejmosťou, nekoná sa pôvabnosť originálu (ak nerátame Stevea Irwina a finálnu dravú "vzburu prírody"). No ako vravím – slušná rodinná zábavka s jedinou záchodovou scénou (aj to v nej účinkuje medveď).(15.10.2005)

• Shit

Všechno co bylo v prvním díle vtipný se tady neobjevuje, protože první díl vycházel hlavně z toho že tobyla první zkušenost s mluvením se zvířaty. Druhej díl se snaží navázat na příběh z prvního dílu a to dost nešťastně, vtipný scény nejsou vtuipný a nevtipný scény jsou nudný a Eddie Murphy, kterýho považuju za dobrýho komika, tak se tady nějak nedokáže prosadit, je to teda hlavně kvůli pěkně stupidnímu scénáři, ale přece jenom Eddie mohl zahrát ty stupidní scény líp. celkově to je dost nepodařenej druhej díl a jen díky občas povedeným scénám u kterých jsem se aspoň trochu zasmál dám 2*, ale od Murphy tak trochu zklamání(28.10.2005)

• Gilmour93

Jiřík ze Zlatovlásky tmavé barvy pleti opět ordinuje! Tentokrát s ekologickým poselstvím, užvaněnou lesní faunou a jedním cirkusovým méďou, co musí pokrýt medvědici, ačkoliv se sám chová jako slon v porcelánu. Ve finále si zvířátka zastávkují jak italští státní zaměstnanci, děti se zasmějí a dobro přírody zvítězí nad mamonu chtivou buržoazií těžařů dřeva. Třikrát hurá! A Eddie Murphy ? Ten se potopí ještě hlouběji do studnice zvané Zapomnění..(27.2.2012)

• Xmilden

Pokračování se již tolik nepovedlo, hodnotil bych to tak nějak u 30%. Přece jen směšné scénky tady nejsou. Celý film se tady řeší rezervece potažmo medvědí rodinka. Spíše to celé směřuje k rodinnému filmu pro menší.(27.12.2009)

• Davies182

Až na roztomilá zvířátka další zbytečná komedie.(12.3.2009)

• Indiana

O poznání slabší než celkem sympatická jednička.(21.8.2013)

• petaspur

Souboj cirkusového medvěda se svým dravým kolegou o srdce medvědice, standartně ukecaná fauna i pan doktor, celosvětová stávka zvířat a zneužité slavné filmové hudební motivy. Tento snímek měl ambice dopadnout daleko hůř, ale výše uvedený mix se dal s jistou dávkou tolerance přežít.(30.12.2009)

• Stegr

35% - Neuvěřitelný pokles oproti jedničce...(23.6.2007)

• Rominator

Na film jsem se podíval, abych zjistil jak je to s Arnoldem, ale ten ve filmu jako herec nehraje. Arnolda Schwarzeneggera je možné zaslechnout v originální zvukové stopě ve dvou scénách jako BÍLÉHO VLKA (White Wolf) a v jedné zazní i známá hláška "Hasta la vista, baby" ze snímku Terminátor 2: Den zúčtování (1991). U herců by se proto hodila poznámka d.f. (dabingová filmografie), protože v českém nebo slovenském překladu z toho divák nemá nic.(20.7.2014)

Příběh ještě jednodušší a horší než byl v jedničce. Opět se člověk dost zasměje, ale už jsou vtipny a scény prokazatelně horší. Eddie Murphy hraje výborně, ale to není všechno. Přesto jsem se bavil tak film rychle uběhl. Jedničku mám ale víc v oblibě než tuto dvojku. Proto hodnotím film jen na 51% = ***(18.11.2012)

• Socraates

Fórky ve filmu s roztomilejma huňáčema, huňáčkama a ještěrkama jsou sotva k pousmání, ale já mám slabost pro mluvící zvířata, tak hvězdičku přihazuju :-)(25.12.2010)

• Slarque

První díl byla průměrná rodinná komedie, dvojka je téměř bez humoru a o průměrnosti si může nechat jenom zdát. Zvířátka jsou zajímavá, pokud se zrovna chovají jako zvířata a Eddie vůbec. Dobrá zpráva je, že oproti Zamilovanému profesorovi je to ještě občas zábavné.(7.9.2004)

• heyda

Tak tohle nemá daleko do odpadu. Aaach jo. Přitom Eddie má podle mě obrovský herecký potenciál. Jen si kurňa vybrat pořádný film. :-((10.9.2009)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6