Zamilovaný profesor

The Nutty Professor

Zamilovaný profesor

Komedie / Romantický

USA, 1996, 91 min

já vůbec nechápu co se vám na tomhle filmu nelíbí, já se u toho vždycky skvěle bavim a i když to znám nazpaměť, tak se pokaždý směju. Eddie Murphy je naprosto dokonalej a ty jeho převleky, kdy ztvárn´í celou svojí rodinu, jsou taky úžasný. jediný co neni dobrý, je příběh, kterej je od začátku naprosto jasnej, ale já se nedívám kvůli nějakýmu trapnýmu příběhu, ale protože je to zábavný(2.6.2005)

A jéje, tady je zase csfd aktivní. No já nebudu lhát já se bavil prakticky dokonale, Murphy ještě v 90 letech uměl(ale kam to dneska spadl?), a byl takový malý mistr převleků. Dnes mě film sice tak nedostával, ale bavil jsem se dobře. Už jen díky sympatické délce, či dokonalé scéně s Murphy vs. Humorista. Pár hlášek mě odrovnalo a já se dokonale bavil.(10.4.2011)

• Xmilden

Další z řady fekálně připitomnělých rolí pro Eddieho. Jak už je u něj zvykem vdechl život několika postavám. Několik solidních scén je ovšem často přebito hloupými až trapnými dialogy veskrze Klumpovy rodinky. Srovnání s Norbitem se jistě nabízí.(9.2.2011)

• Djkoma

Tohle není pro mě....(13.12.2004)

• moviesfan

Příjemně roztomilá komedie, která těží z hlavního hrdiny. Z ničeho jinýho, což je škoda. Chybí mi zábavnější dialogy, scénky a další, kde bych si mohl říct, že to stojí za to. Takhle to padá do podprůměru. Hodnocení: 35%(19.8.2008)

• - Eddie Murphy zpočátku chtěl, aby film režíroval John Landis. (Cheeker)

• - Film se natáčel v Beverly Hills v Los Angeles, v San Marinu a v Pasadeně v Kalifornii. (rafix)

• - Jerry Lewis si měl střihnout cameo, ale odmítl poté, co vyjádřil nesouhlas s počtem vtipů o prdění, který byl ve scénáři. (Cheeker)