Zamilovaný profesor

• Austrálie

Komedie / Romantický / Sci-Fi

USA, 1996, 91 min

• marrrrian

Zbytočné a hnusné. Absolútne márne. A viete prečo to má 1 hviezdu a nie rovno odpad? Pretože to má ešte pokračovanie. Keby som dal odpad sem, neviem, ako by som mohol vlastne hodnotiť dvojku. Akože, nič proti tlstým ľuďom... A nič proti černochom... A tiež nič proti tlstým černochom... Ale čo je veľa, to je veľa. A tento film je priveľa po všetkých stránkach. Je jasné, že sú aj horšie, ale zamilovaný profesor je stále len priemer medzi tými hroznými. Jednoduchšie povedané, vznáša sa kúsok nad dnom.(14.2.2012)

Nic naplat, mě se ten první díl přece jen líbil, úplně špatný to nebylo, a ze začátku nebyl ani ten humor s nadváhou tak nechutný(ještě nebyl založen jen na prdících scénách) takže první díl a vstupenka Eddieho do komického pekla, kde se na něj těší ostatní kolegové, kteří zaprodali své komediální duše.(18.6.2010)

Edie Murphy vo svojom živle.Vo svojej obľúbenej úlohe.On a komédia sú pre seba stvorené.Už len pri pohľade na to,že si tam zahral hneď niekoľko rolí,je vidieť,že ho to baví.Bohužial,táto typicky americky natočená chujovina,vyzerá občasne až veľmi trápne.A nielen trápne,celý film akoby bol jedna veľká reklama proti obezite,až to išlo na nervy.Ale oddýchol som si u toho skvelo a s odranými ušami dávam 3*.No,teda ale je to riadny úlet.Pardon, pravý úlet prichádza až s dvojkou. :)(2.10.2009)

• Yardie

Málo vtipné, moc uřvané a spousta tupého humoru. Poslední dobou mám celkem plné zuby grimas, smíchu, řvaní a ječení Eddieho. Je toho až moc a v podstatě to má suplovat absenci vtipnosti. Nápad s tlustým profesorem, který vynalezne meducínu není špatný, ale provedení je otřesné. Chtělo to více vtipu, ale inteligentnějšího a jemnějšího. Todle je totální taškařice plná špatného humoru. I taškařice se dají udělat s určitou jemností a vkusem. Ale toto je opravdu trapné. Neříkal, že mě něco nepobavilo, ale jako celek je to opravdu dost trapné. Howgh!(12.11.2004)

• P/\/EL

sem netušil, že to je v podstatě remake, retake jedný záležitosti z 63, která je teda o dost vtipnější, taky profesor, kterej touží - po ženský - studentce a chce se změnit, vynalezne formuli, ale je z něj příliš arogantní frajírek a.......teda ten filmek z 63 je hustej, co se týče barevnýho pojetí......dokonce by se dalo říci unikátní........no a tohle s Murphym je jedna z nej srač.ek., kterou sem viděl, teda druhej díl......ale i ten první taky...ježiš.majra..je fakt, že Amíci jsou na masky uplně boží, masky supr, ale zbytek..otřesnej.......(11.11.2011)

• - Film se natáčel v Beverly Hills v Los Angeles, v San Marinu a v Pasadeně v Kalifornii. Natáčelo se od 8. května do 8. září 1996. (rafix)

• - Jerry Lewis si měl střihnout cameo, ale odmítl poté, co vyjádřil nesouhlas s počtem vtipů o prdění, který byl ve scénáři. (Cheeker)

• - Mnoho dialogů mezi Shermanem Klumpem (Eddie Murphy) a komikem na pódiu Reggiem Warringtonem (Dave Chappelle) bylo improvizovaných. (Zodd)