Bourák

Akční / Dobrodružný / Krimi

USA, 1977, 86 min

Don Hulette
  • vitekpe

Chuckovo klasicke becko s televiznim vizualem, nehodici se country muzikou, a az prilis prostym pribehem. Jako experiment lze zhlednout. :-)(4.8.2013)

• Caelos

Byla to sranda:)(9.3.2009)

• hippyman

vše bourá neskutečně hloupý scénář, k tomu i špatný střih a marná snaha o herectví, hromada nelogičností a zbytečností... trapnost se snoubí s nudou, i poloviční stopáž by byla nesnesitelná. prostě podřadit a vyhnout se velkým obloukem! 20%(27.1.2011)

• ondrula

Asi po dvaceti letech milosrdného zapomenutí jsem si vzpomněl, že jsem tento kousek také viděl, protože si ho můj masochistický otec půjčil na VHS. Je to neuvěřitelná kravina, koukněte na screeny, ty hovoří za vše.(3.3.2011)

• mzss1

Jeden z prvních filmů s Chuckem Norrisem. Víceméně se to nepovedlo. Příběh by nebyl zas tak špatnej, kdyby byl lépe spracován a měl lepší nápady. Akce tu téměř není, spíš pár soubojů, kde mě trochu potěší Norris, kde vyřídí téměř každého. To je asi tak všechno co se mi líbilo. Hudba se mi vůbec nelíbila, tyto rádoby westernovské či městečkové filmy s pár buranama mě moc neberou. Záporáci byli neuvěřitelně trapní. Konec pěkně odfláklej. Norris je zde asi jediným kladem. Proto film hodnotím jen na 21% = *(25.11.2012)