poster

Ghoulies

 • USA

  Ghoulies

 • Slovensko

  Diabli

 • Austrálie

  Ghoulies

Komedie / Horor

USA, 1985, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Campbell
  ***

  Tak takhle všechno začalo. Stejně jako u Watchers jsem začal odzadu, tedy od 4 dílu což byla sice chyba protože tahle série je narozdíl od Watchers díl od dílu horší. První díl je narozdíl od ostatních dílů takový celkem vážně pojatý, což nebylo na škodu, uplně na mě dýchla ta atmosféra béčka 80 let. Postavičky aka loutky aka Ghoulies byly rozpohybovány parádně a sliz z nich tekl jedna radost. Hlavní problém Ghoulies je to že v té záplavě filmů s příšerama to prostě zapadlo, konkurence byla příliš vysoká. Slušná zábava na zabití odpoledne.(28.10.2012)

 • SOLOM.
  **

  Ghoulies jsou takovou oddechovkou, která vás nemá vystrašit, ale spíš pobavit. V průběhu filmu se jim to však povedlo jen několikrát, protože zbytek filmu je docela katastrofa. Je potřeba ovšem pochválit i ztvárnění jednotlivých příšerek, které se tvůrcům docela povedly. Přestože nejde o žádné mistrovské díla, tak jistá dávka originality a pestrosti tu vidět je. Pro mě jsou asi tím nejlepším co zde lze spatřit.(4.5.2010)

 • MontyBrogan

  Niečo som včera pozeral, pozostávalo to z niekoľkých mutácií známych hercov v hlavných úlohách, tie ale dohromady žiadneho herca netvorili. Tiež sa tu dali nájsť mutácie akéhosi podivného slizu, potkanov a liliputánov. To už bol ale asi úmysel. A scenár bol odpísaný z nejakého okultistického porna. No a to je všetko. Neviem ako mám s týmto zážitkom naložiť. Keby som mal v hlave možnosť "Empty the Recycle Bin", bolo by to ľahšie.(14.1.2013)

 • Terva
  *

  Docela tvrdě nechápu začátek. SPOILER - Nejdříve chce dítě obětovat, pak se z davu odtrhne nějaká žena a chce tomu zabránit, kněz však opět položí dítě na oltář a chce ho zabít, náhle dostává nějakou podivnou ránu elektřinou, naštvaně pak rozkazuje dítě - odneste a posléze ženu zabije nějakým Ghoulies KONEC SPOILERU. Vám se to zdá logické ? Mě to připadalo jako nesmysl. Film mě nebavil.(8.5.2012)

 • kajda.l
  **

  Filmu by neuškodilo méně okultismu a latinských žvástů a více řádění ďáblů. Snímek sám o sobě je úděsná sračka, ale za těch pár momentů s dáblama a typickou béčkovou 80' atmosféru ty 2* dám. Těším se na druhý díl, kde ty roztomilé potvůrky doufám pro své řádění dostanou dostatek prostoru, na úkor keců zbytečných postav.(27.12.2010)

 • - Jeffrey Combs sa zúčastnil konkurzu na úlohu Jonathana Gravesa. Nakoniec ju dostal Peter Liapis. (beso74)

 • - Mariska Hargitay v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

 • - Na projekte sa začalo pracovať od roku 1983, spočiatku pod menom Beasties, kedy bol spájaný s menami Charles Band a tvorcom špeciálnych efektov Stanom Winstonom, ktorý mal vytvoriť príšerky. (beso74)