Magic of David Copperfield IX: Escape from Alcatraz, The

(TV film)
  • Slovensko David Copperfield: Útek z Alcatrazu
všechny plakáty

Kúzelnícka šou presláveného mága, ktorý svojím umením ohromuje celý svet. Sám a spútaný dnes opustí väzenie na izolovanom ostrove neďaleko San Franciska, preslávené tým, že z neho nemožno ujsť.

Jeden z najväčších svetových iluzionistov David Coppperfield v období rokov 1977 2001 produkoval a režíroval 17 televíznych špeciálov hodinových zábavných kúzelníckych show. Predviedol v nich kúzla, ktoré prekonávajú akúkoľvek ľudskú fantáziu, pričom sa zaobídu bez kamerových, elektronických či digitálnych trikov.
V roku 1982 zmizol spolu s tryskovým lietadlom, potom nechal pokojne zmiznúť aj Sochu slobody. V programe pri príležitosti 8. výročia svojej umeleckej činnosti úspešne prešiel Čínskym múrom. Neskôr sa stal prvým človekom, ktorému sa podarilo ujsť z Alcatrazu. Muž, ktorý poprel zákon gravitácie a nechal zmiznúť sedemdesiat ton vážiaci Orient expres... A to všetko naživo, pred zrakom publika. (oficiální text distributora)

Gemini

První Copperfieldova kouzelnická show, kterou jsem viděl...bylo mi asi pět a byl jsem z toho úplně na větvi..stejně jako mí rodiče:) o nějakých patnáct let později už z toho tak na větvi nejsem, jenom uznávám že Copperfield je skvělý iluzionista a štve mě, že nechápu jak to sakra ten chlap dělá:) ()

Tyler

Jak to ten chlap sakra dělá :)?!Ale to je jedno - parádní kousky Davida Kotkina mě nikdy nenudily a "Útěk z Alcatrazu" patří zrovna k tomu nejlepšímu... ()

corpsy

Pamätám, ako my pred 15- 20 rokmi tie jeho kúsky vyrážali dych. V tej dobe to bol asi jeden z najpopulárnejších ľudí na planéte. ()

IllIlIlIIl

D.Copperfield, modla všech kouzelníků, předvádí svá velkolepá kouzla, magii a iluzi. Jeho show je skvělou podívanou, a v jeho podání je ještě více umocněna...Lepší pořad o magii už je jen Magie kouzla zbavena. ()

ilemas

Super!!! Tenhle díl mám v oblibě, snad proto, že jsem ho viděl jako první. Nejvíc mě zajímá,jak prostrčil prostěradlo přes mříže a jak se zjevil na stole. ()

Mihail123

Asi njalepšia časť. Nad tým netreba rozmýšlať. Len čumieť ako vás Mr. Copperfield oblbuje...A kráľovsky sa zbávať. ()

Ceberus

Únik z připoutání pod jehlicemi, kachna Webster vystřelená kanónem, probodnutý otáčen na meči, popis rande z publika na tabuli, srolování Webstera a kluka z publika a jejich návrat, útěk z Alcatrazu. ()