poster

Mary Poppins se vrací

 • USA

  Mary Poppins Returns

 • Slovensko

  Návrat Mary Poppins

 • Nový Zéland

  Mary Poppins Returns

 • Velká Británie

  Mary Poppins Returns

 • Austrálie

  Mary Poppins Returns

Rodinný / Fantasy / Muzikál

USA, 2018, 130 min

Externí recenze k filmu (9)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ***

  "Mary Poppins v podání Emily Blunt je britsky rezervovaná a sarkastická. Žensky velmi elegantní a půvabná, ale ne tak marnivá jako její předchůdkyně Julie Andrews. Ve výchově dětí si drží přirozenou autoritu, je přísná, odměřená, lehce didaktická v moudrech, která dětem sděluje, ale i neskonale…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Alexandra Tinková) ****

  "Snímek Mary Poppins se vrací s grácií oživil přes padesát let starý původní muzikál s Julií Andrews. Vrací se nejen kouzelná chůva, ale i některé z postav minulého dílu, a hlavně všechny čáry, které děti mohou potkat. Emily Blunt pojala sice Mary Poppins jinak než její předchůdkyně, ale nutno říct,…" (více)

 • EuroZprávy.cz (Jakub Laxar) ***

  "Abych parafrázoval slavný citát ze starého i nového filmu: Mary Poppins – prakticky průměrná ve všech ohledech. Tak, jak první adaptace absolutně nepochopila předlohu autorky P. L. Traversové, tak letošní pokračování nepochopilo svého předchůdce – paradoxně i tím, že se mnohem více drželo knih.…" (více)

 • Filmpress.sk (Elena Ťapajová)

  "Dalo by sa povedať, že Návrat Mary Poppins síce ničím novým neprekvapí, ani pesničky vám v mysli príliš neutkvejú, okrem tých ponaučení, ale poteší žiarivá farebnosť hoci aj rozkvitnutých čerešní, romantika spomienok a snov. Možno zaujme nielen priaznivcov tohto žánru. Veď je to filmársky dobre…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ***

  "Jako rodinná podívaná film Mary Poppins se vrací přesto rozhodně obstojí a čím víc máte v lásce původní Mary Poppins, o to vřeleji a s větší nostalgií k němu budete přistupovat. Emily Blunt je navíc v titulní roli velmi dobrá a po řadě výrazně odlišných rolí z poslední doby dokazuje, že je schopná…" (více)

 • MovieZone.cz (Mojmír Sedláček) ***

  "Samotná postava Mary Poppins v podání Emily Blunt se od šedesátkové Julie Andrews docela výrazně odlišuje. Zřejmě více vychází z knižní předlohy, zároveň však i reflektuje proměny doby. Takže zatímco si původní filmová Mary Poppins zakládala na své kráse a muži ji často obletovali, aktuální verze…" (více)

 • Pinbacker.cz (Adam Hencze) ***

  "Manifest prázdna z technologicky tříbeného mixéru, co vám Horst prodá ve slevě a přibalí k tomu další tři nástavce, které nikdy nepoužijete. Marshall se vzhledem k ostrovní ikoně nestydí mašírovat na kolejích průměrna – ty jsou z lesknoucí se oceli a na stranách se kolem nich tyčí vysoké mantinely,…" (více)

 • TotalFilm.cz (Martin Staněk) ****

  "Bylo by naprosto zbytečné, aby tady tým kolem režiséra Marshalla vymýšlel nějaké zásadní inovativní přístupy či zasazoval příběh Mary Poppins do pozdější, nedejbože naší doby. Takhle to funguje přesně tak, jak má. Kouzla, tanec a písničky v novém filmu najdeme také. Co tu ale obzvlášť nechybí je…" (více)

 • Týden.cz (Adam Kahánek) ***

  "Mary Poppins se vrací má vyvážené tempo, příběhová linka je plynulá a opředena řadou sice pohledných, avšak nikterak vyloženě zajímavých hudebních a tanečních představení. Magickou tvář svého originálu si pokračování zachovává, přesto jde v konečném výsledku o rutinní muzikál, na který se tak nějak…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace