Octopus 2

Octopus 2: River of Fear

Horor

USA, 2001, 91 min

• maverick10

Slovo "beckovej smejd" dostava v tomto pripade novy rozmer. Takovy Rimmerworld jsem jeste nevidel. Ty uzasny triky, to museli snad vystrihat z papiru 12lety deti a nalepit o vytvarce na ctvrtku a potom to pan Wein pouzil do sveho mistrovskeho dila. Vskutku uzasny film, jemuz chybel k dokonalosti snad jen americky pohreb se slzami v ocich, zajizdejici rakvi omotanou americkou vlajkou a preletajici stihacky na cistem nebi bez mracku. Nastesti mi slza dojeti ukapla na ovladac a ten zkratoval televizi.Od te doby se bojim ji znovu pustit, aby na me z hloubky sve obrazovky nevykoukla ona krvelacna chobotnice z Certovky.(9.3.2008)

• vesper001

Po dementní Chobotnici jsem si dvojku pouštěla s příslušným pocitem vyčerpání a děsu. Díváte se na plakát a říkáte si, pche, proč by chobotnice lezla na Sochu svobody? Přece kvůli bungee jumpingu, ne? Nebo je libo taneček chobotničky s bagrem? Nezoufejte, jsme tu od toho. Filmoví hlavonožci na rozdíl od žraloků útočí jen v noci, takže z toho máte jenom řev (pod vodou) a když se díváte pozorně, zahlédnete přísavku. Takže všechno závisí na atmosféře, která musí být hutná jako beton, aby film udržela nad vodou. Tady jsme se ale dočkali jen rozbředlého želé.(26.5.2017)

• Luqi

Príšera zabije pár ľudí, jeden hrdina to zistí, ale nikto mu neverí a tobôž nie starosta, lebo sa blíži nejaká oslava. X filmov je postavených na tomto príbehu, jediné čo sa mení je príšera. Tento krát je to chobotnica. Jediné, v čom sa možno tento film líši od ostatných podobných je, že tento je oveľa horší ako tie ostatné a teda na rozdiel od iných podobných filmov, diváci by asi aj boli radi, keby ich radšej nejaká príšera zožrala ako by mali dopozerať tento film.(4.4.2009)

• L_O_U_S

Takovou kravinu jsem už dlouho neviděl. Scenárista musel být po frontální lobotomii, protože jinak si ty extra debilní dialogy vysvětlit nedokážu. A pak ta dvacetimetrová potvora, co se vejde do vraku lodi a do čističky a jejíž chapadla trčí odevšud... Efekty jako obvykle špatné, herectví mizerné, scénář snad ani neexistuje. (458.)(4.4.2009)

Je to velký, hladký, má to dlouhý chapadla s hromadou přísavek a ostrý zoubky, copak to je? No přece přerostlá chobotnice, která se chtěla usadit v New Yorku, ale ti zlí amerikános neměla ráda přistěhovalo, místo aby byli rádi, že se jim snaží trochu provzdušnit jejich přeplněné město, tak se ji snaží ty parchanti mizerní zabít, komu bude chybět pár turistů, přece chuděrka malinká musí být z něčeho živa. Mám rád monstr filmy, mají neopakovatelné kouzlo, které ovšem každému nesedí, proto by se na ně měli dívat jenom osoby, které se dokáží na podobné výtvory naladit. Scénář normálka, herci, hudba a režie taktéž, triky solidní, jen ta snová scéna, jak si to hlavonožec šine na sochu svobody, ta je tedy pěkně odfláklá.(29.8.2008)