Octopus 2

Octopus 2: River of Fear

Horor

USA, 2001, 91 min

• Deimos

TV/// Obsazení 1/10 Děj 0/10 Hudba 0/10 Efekty 1/10/// +haha, po scéně se sochou Svobody, tedy to že příjde o hlavu jsem si uvědomil jak je film Monstrum(2008) špičkový, báječný, úžasný, originální -...Promiňte, nemám sílu hodnotit./// No dobře skusím alespoň pár vtipů: "Hele parťáku, zbývá mi týden do odchodu" "Tak to je nejvyší čas abys umřel"/ "Věřte mi, on to neudělal, byla to chobotnice" "Měl by ste si vzít pár dní volno!/ Schválně co trvá déle: a) zpívající děti v autobuse b) zabít chobotnici c) odtáhnout důchodku do autobusu?...Jestli Vám něco z toho příjde vtipné, tak umím vyprávět vtipy a jestli ne, tak alespoň máte představu o filmu./// Celkem 3%///(9.3.2008)

• Luqi

Príšera zabije pár ľudí, jeden hrdina to zistí, ale nikto mu neverí a tobôž nie starosta, lebo sa blíži nejaká oslava. X filmov je postavených na tomto príbehu, jediné čo sa mení je príšera. Tento krát je to chobotnica. Jediné, v čom sa možno tento film líši od ostatných podobných je, že tento je oveľa horší ako tie ostatné a teda na rozdiel od iných podobných filmov, diváci by asi aj boli radi, keby ich radšej nejaká príšera zožrala ako by mali dopozerať tento film.(4.4.2009)

• Asia_Power

Devátej nejhorší film databáze? Leda hovno...Octopus 2 sice nebyl kasovní trhák a ani Oskara nezískal ale, vedle toho množství sraček co ve 300 nejhorších jsou, je to docela zábavný žetko. Smutný je, že kdybych si měla vybrat jestli znova uvidím tohle nebo všema opěvovanýho Foresta Gumpa, tak si dám chobotnicový repete. Což znamená, že buď mi z těch všech odpadních filmů už úplně jeblo a nebo má východní mentál-ita spolu s mojim šikmým okem, díky kterýmu vidím každou pecku širokoúhle, je holt jinýho názoru než drtivá většina zdejších (To samé Hercules 3D, nejhorší film?? Viděli jste třeba Modelky na zabití? Já jo. ) . Velmi ráda bych chobotničku zadupala do země, smázla jí jak hovno z podrážky, setřela jak nudli, zhanila víc než dvanáctiletou kurvu po čtvrtým potratu ale, buddhožel pro Vás, mě tento film nesral.(11.5.2017)

• Godhaj

,,Ale Nicku, ty jediný si budeš počínat vždycky správně." Druhé pokračování filmu s přerostlou chobotnicí je přesným příkladem nepovedeného béčkového filmu. Divák v něm nalezne snad všechny možné kýčovité klišé katastrofických filmů. Od počáteční nedůvěry hlavního hrdiny v sebe sama až po záchranu topících se dětí i psů. A to vše bez jediné známky vtipu či nadhledu. Všechny postavy totiž hrají velmi dramaticky, jakoby se jednalo o bůhvíco. Ale ve výsledku je to nuda k uzoufání.(24.9.2012)

• tomeek

To je ještě "lepší", než jednička :D Mistrovský přebor v dělání z komára velblouda. "Děti, zůstaňte v autobusu! Vedete si skvěle! Jste moc odvážné! Vůbec se nebojíte!" -"Vypadněte z toho autobusu děti! Celé to tu spadne!" ...o 20 minut později: "Vytáhněte toho psa!" a "Děti, vy jste tak odvážné!" Udělejte si laskavost a vyhněte se tomuto odpadu jak jen to půjde. Naprostý brak určený pro pozdní ranní vysílání. Nikam jinam (to, že chobotnice šplhá na Sochu svobody, je ten nejmenší problém).(22.12.2009)