Octopus 2

Octopus 2: River of Fear

Horor

USA, 2001, 91 min

• vesper001

Po dementní Chobotnici jsem si dvojku pouštěla s příslušným pocitem vyčerpání a děsu. Díváte se na plakát a říkáte si, pche, proč by chobotnice lezla na Sochu svobody? Přece kvůli bungee jumpingu, ne? Nebo je libo taneček chobotničky s bagrem? Nezoufejte, jsme tu od toho. Filmoví hlavonožci na rozdíl od žraloků útočí jen v noci, takže z toho máte jenom řev (pod vodou) a když se díváte pozorně, zahlédnete přísavku. Takže všechno závisí na atmosféře, která musí být hutná jako beton, aby film udržela nad vodou. Tady jsme se ale dočkali jen rozbředlého želé.(26.5.2017)

• tomeek

To je ještě "lepší", než jednička :D Mistrovský přebor v dělání z komára velblouda. "Děti, zůstaňte v autobusu! Vedete si skvěle! Jste moc odvážné! Vůbec se nebojíte!" -"Vypadněte z toho autobusu děti! Celé to tu spadne!" ...o 20 minut později: "Vytáhněte toho psa!" a "Děti, vy jste tak odvážné!" Udělejte si laskavost a vyhněte se tomuto odpadu jak jen to půjde. Naprostý brak určený pro pozdní ranní vysílání. Nikam jinam (to, že chobotnice šplhá na Sochu svobody, je ten nejmenší problém).(22.12.2009)

• L_O_U_S

Takovou kravinu jsem už dlouho neviděl. Scenárista musel být po frontální lobotomii, protože jinak si ty extra debilní dialogy vysvětlit nedokážu. A pak ta dvacetimetrová potvora, co se vejde do vraku lodi a do čističky a jejíž chapadla trčí odevšud... Efekty jako obvykle špatné, herectví mizerné, scénář snad ani neexistuje. (458.)(4.4.2009)

• Asia_Power

Devátej nejhorší film databáze? Leda hovno...Octopus 2 sice nebyl kasovní trhák a ani Oskara nezískal ale, vedle toho množství sraček co ve 300 nejhorších jsou, je to docela zábavný žetko. Smutný je, že kdybych si měla vybrat jestli znova uvidím tohle nebo všema opěvovanýho Foresta Gumpa, tak si dám chobotnicový repete. Což znamená, že buď mi z těch všech odpadních filmů už úplně jeblo a nebo má východní mentál-ita spolu s mojim šikmým okem, díky kterýmu vidím každou pecku širokoúhle, je holt jinýho názoru než drtivá většina zdejších (To samé Hercules 3D, nejhorší film?? Viděli jste třeba Modelky na zabití? Já jo. ) . Velmi ráda bych chobotničku zadupala do země, smázla jí jak hovno z podrážky, setřela jak nudli, zhanila víc než dvanáctiletou kurvu po čtvrtým potratu ale, buddhožel pro Vás, mě tento film nesral.(11.5.2017)

• Godhaj

,,Ale Nicku, ty jediný si budeš počínat vždycky správně." Druhé pokračování filmu s přerostlou chobotnicí je přesným příkladem nepovedeného béčkového filmu. Divák v něm nalezne snad všechny možné kýčovité klišé katastrofických filmů. Od počáteční nedůvěry hlavního hrdiny v sebe sama až po záchranu topících se dětí i psů. A to vše bez jediné známky vtipu či nadhledu. Všechny postavy totiž hrají velmi dramaticky, jakoby se jednalo o bůhvíco. Ale ve výsledku je to nuda k uzoufání.(24.9.2012)