Octopus 2

Octopus 2: River of Fear

Horor

USA, 2001, 91 min

• maverick10

Slovo "beckovej smejd" dostava v tomto pripade novy rozmer. Takovy Rimmerworld jsem jeste nevidel. Ty uzasny triky, to museli snad vystrihat z papiru 12lety deti a nalepit o vytvarce na ctvrtku a potom to pan Wein pouzil do sveho mistrovskeho dila. Vskutku uzasny film, jemuz chybel k dokonalosti snad jen americky pohreb se slzami v ocich, zajizdejici rakvi omotanou americkou vlajkou a preletajici stihacky na cistem nebi bez mracku. Nastesti mi slza dojeti ukapla na ovladac a ten zkratoval televizi.Od te doby se bojim ji znovu pustit, aby na me z hloubky sve obrazovky nevykoukla ona krvelacna chobotnice z Certovky.(9.3.2008)

• Vakomlok

Jooo, tohle jsem viděl někdy ve dvě ráno na Nově, chvíli jsem to sledoval a byl to děs. O hereckých výkonech nemluvím, chatrné režii jakbysmet. Když se ale na scéně objevila obří chobotnice, ke všem dosavadním záporům se přidaly i špatné triky. A když ta chobotnice zničila Sochu Svobody, měl jsem dost.(17.4.2010)

• Markuss

Nechápu proč se tvůrci filmu pouštěli do tak beznadějného a předem k blamáži odsouzenému filmu. Tedy k nástupci Octopuse. Počáteční dvouhvězdičková podívaná se mění v šarádu nepovedených a ubohých scén: Hlava sochy svobody ve chřtánu chobotnice, děti zpívající několik hodin jednu písničku, souboj s octopusem, který přežije výbuch bomby ale už nepřežije ránu z harpuny. Odpad! je pro tento film velmi snesitelné hodnocení, tohle bylo totiž daleko pod úrovní naprostého dna.(22.12.2009)

• Pitryx

Veliká konina. Dějově stále dokolečka totéž a totéž. Obehrané klišé, triky ve tmě a nic moc, takže i opticky vepsí. Film jsem drobet přejížděl, neb jsem již dopředu věděl, co bude následovat. Celkově hodnotím jako hluboce podprůměrný snímek, nezasluhující pozornosti, u kterého jsem se jen nudil. Nova0404098774/8859(26.11.2010)

• vesper001

Po dementní Chobotnici jsem si dvojku pouštěla s příslušným pocitem vyčerpání a děsu. Díváte se na plakát a říkáte si, pche, proč by chobotnice lezla na Sochu svobody? Přece kvůli bungee jumpingu, ne? Nebo je libo taneček chobotničky s bagrem? Nezoufejte, jsme tu od toho. Filmoví hlavonožci na rozdíl od žraloků útočí jen v noci, takže z toho máte jenom řev (pod vodou) a když se díváte pozorně, zahlédnete přísavku. Takže všechno závisí na atmosféře, která musí být hutná jako beton, aby film udržela nad vodou. Tady jsme se ale dočkali jen rozbředlého želé.(26.5.2017)