poster

Octopus 2

 • USA

  Octopus 2: River of Fear

Horor

USA, 2001, 91 min

 • maverick10
  odpad!

  Slovo "beckovej smejd" dostava v tomto pripade novy rozmer. Takovy Rimmerworld jsem jeste nevidel. Ty uzasny triky, to museli snad vystrihat z papiru 12lety deti a nalepit o vytvarce na ctvrtku a potom to pan Wein pouzil do sveho mistrovskeho dila. Vskutku uzasny film, jemuz chybel k dokonalosti snad jen americky pohreb se slzami v ocich, zajizdejici rakvi omotanou americkou vlajkou a preletajici stihacky na cistem nebi bez mracku. Nastesti mi slza dojeti ukapla na ovladac a ten zkratoval televizi.Od te doby se bojim ji znovu pustit, aby na me z hloubky sve obrazovky nevykoukla ona krvelacna chobotnice z Certovky.(9.3.2008)

 • Vakomlok
  odpad!

  Jooo, tohle jsem viděl někdy ve dvě ráno na Nově, chvíli jsem to sledoval a byl to děs. O hereckých výkonech nemluvím, chatrné režii jakbysmet. Když se ale na scéně objevila obří chobotnice, ke všem dosavadním záporům se přidaly i špatné triky. A když ta chobotnice zničila Sochu Svobody, měl jsem dost.(17.4.2010)

 • Markuss
  odpad!

  Nechápu proč se tvůrci filmu pouštěli do tak beznadějného a předem k blamáži odsouzenému filmu. Tedy k nástupci Octopuse. Počáteční dvouhvězdičková podívaná se mění v šarádu nepovedených a ubohých scén: Hlava sochy svobody ve chřtánu chobotnice, děti zpívající několik hodin jednu písničku, souboj s octopusem, který přežije výbuch bomby ale už nepřežije ránu z harpuny. Odpad! je pro tento film velmi snesitelné hodnocení, tohle bylo totiž daleko pod úrovní naprostého dna.(22.12.2009)

 • Pitryx
  odpad!

  Veliká konina. Dějově stále dokolečka totéž a totéž. Obehrané klišé, triky ve tmě a nic moc, takže i opticky vepsí. Film jsem drobet přejížděl, neb jsem již dopředu věděl, co bude následovat. Celkově hodnotím jako hluboce podprůměrný snímek, nezasluhující pozornosti, u kterého jsem se jen nudil. Nova0404098774/8859(26.11.2010)

 • vesper001
  odpad!

  Po dementní Chobotnici jsem si dvojku pouštěla s příslušným pocitem vyčerpání a děsu. Díváte se na plakát a říkáte si, pche, proč by chobotnice lezla na Sochu svobody? Přece kvůli bungee jumpingu, ne? Nebo je libo taneček chobotničky s bagrem? Nezoufejte, jsme tu od toho. Filmoví hlavonožci na rozdíl od žraloků útočí jen v noci, takže z toho máte jenom řev (pod vodou) a když se díváte pozorně, zahlédnete přísavku. Takže všechno závisí na atmosféře, která musí být hutná jako beton, aby film udržela nad vodou. Tady jsme se ale dočkali jen rozbředlého želé.(26.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace