Ženy v nesnázích

• USA Women in Trouble (více)

Každá žena na světě je jedinečná a každá má také své trápení, tajemství a sny. Osudy několika takových žen se v jednom dni protnou při souhře velmi podivných náhod. Pornohvězda Elektra Luxx zjistí, že čeká dítě s rockerem Nickem. Když opouští lékařskou ordinaci, uvízne ve výtahu s Doris, která se svou sestrou Addy tají malé Charlotte, kdo je její skutečná matka. Addy nedávno začala brát Charlotte k terapeutce Maxine. Maxine ale zjistí, že ji Addy využívá jen jako chůvu na hlídání, zatímco ve vedlejší místnosti tajně dovádí s jejím manželem. Po zjištění pravdy se vyřítí ven z domu a narazí na další dvě dámy oblečené jako prostitutky, které utíkají před vrahouny. Propletenec vyvrcholí ve chvíli, kdy se při hrátkách rockové hvězdy Nicka a letušky Cory na záchodku v letadle stane malér…. (oficiální text distributora)

ScarPoul

Príjemná konverzačka, ktorá aj napriek absencií výraznejšieho mužského hrdinu je stále univerzálnym príbehom s vtipne napísanými a zahranými postavičkami. Najvýraznejším elementom je Elektra Luxx v podaní výbornej Carly Gugino a hlúpučkej Holly v podaní Adrianne Palicki. Tiež potešia drobné úlohy veľkých hercov Josha Brolina ako anglického rockera a Joseph Gordon - Levitta ako zakladateľa porno fun klubu. Gutierrez zvolil poviedkový štýl rozprávania s ktorého sú niektoré poviedky podarenejšie ako ostatné. Film je hravý, podfarbený neónovými svetlami a sexuálnou tématikou - ktorá je parodujúca a nepôsobí nechutne - čo je veľké plus filmu - lebo ukazuje pornohviezdy ako obyčajných ľudí s obyčajnými problémami. Skrátka by ste si s nimi skočili na nejaké to pivo. Film je bohužiaľ neučesaný čo sa týka nejakej dramatickej zápletky a mnohé postavy pôsobia chladne až prvoplánovo. Nie je to také zlé aby to znevažovalo funkčnosť celého príbehu, ale chýba tomu väčší, naliehavejší alebo vtipnejší presah. Je to vlastne zlepenec, ktorý v niektorých miestach funguje a v iných nie. Som zvedavý čo prinesie pokračovanie. ()

MickeyStuma

Je život o sexu a nebo není? Tak by se dala zhodnotit neustálá konverzace hrdinek tohoto příběhu, který takřka nemá žádný smysluplný děj. Myšlenky žen prezentované v tomto filmu jsou sice zajímavé, ale také velice nudnou záležitostí. Pro mužského diváka se tak jedná o nesmírné utrpení, neboť tu absolutně není žádná dějová akce, žádná živost, prostě nic. Jen neskutečné krafání žen o sexu. Na vyplnění televizního nočního vysílacího času by to sice mohlo stačit, ale jinak skutečně není o co stát. Nebyla to takhle náhodou původně divadelní hra? ()

warrenur

Hm...komedia nie je zrovna moj zaner a ked uz nejaku zacnem pozerat, mam dost prisny meter. Je tu par velmi vtipnych scen (lietadlo - WC "....but I can tell you, where the blood went" Down, boy! :), psychiatricka s par exotmi vo svojom kresle, zaverecny dotaznik, rozhovor maserky a Holly pornoherecky). Hodnotenie vsak jednoznacne zachranila filmova Holly (Adrianne Palicki) a tiez sa mi pacil vykon letusky Cory (Marley Shelton). Ostatne, az na par vynimiek tiez "serialove" krasavice sa okrem ukazky svojho sexi tela v spodnom pradle moc nepredviedli. Joseph je tu len par minutiek po zaverecnych titulkoch, v role o ktorej do ktorej by som ho v zivote netipoval, ale zvladne to vyborne. Ta zaverecna scena je za celu hviezdu, skutocne. Pre mna slabsie tri. Kedze vacsina z nas, chlapov, ma tendenciu nadhodnocovat, ked vidime par sympatickych, striedmo oblecenych sexi zien, zaujimal by ma nazor zenskeho a dievcenskeho divackeho publika. :) ()

MareT.

Na jednu stranu mi dochází slov, protože jsem se nenudil, ale ve své podstatě je to o tom, jako když se dvě Blažkové potkají u Jednoty.....taky ani jedna nezavřou hubu, dokud si všechno nevykvákají. Ale stojí to za to se podívat, pokud máte v oblibě konverzačky. A je to tedy hlavně pro ženy, já trošku vybočuju z řady...:) ()

ecceHOMMO

Nechápem.............nechápem ako je možné že tento snímok je tak dobre hodnotení.....A teda narozdiel od ostatných, som mal už po pár sekundách jasno v tom že bude film pre mňa brakom. Áno autori lákajú pornopriemyslom, ktorí sa tu obtiera počas celého filmu, pričom skutek utek, ale samotné balenie neponúka žiadnu kvalitu. ()

• Film byl natočen za deset dní s rozpočtem 50 000 amerických dolarů. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v Los Angeles. (Terva)
  • Film měl premiéru na festivalu South by Southwest 2009. (Terva)