Každá žena na světě je jedinečná a každá má také své trápení, tajemství a sny. Osudy několika takových žen se v jednom dni protnou při souhře velmi podivných náhod. Pornohvězda Elektra Luxx zjistí, že čeká dítě s rockerem Nickem. Když opouští lékařskou ordinaci, uvízne ve výtahu s Doris, která se svou sestrou Addy tají malé Charlotte, kdo je její skutečná matka. Addy nedávno začala brát Charlotte k terapeutce Maxine. Maxine ale zjistí, že ji Addy využívá jen jako chůvu na hlídání, zatímco ve vedlejší místnosti tajně dovádí s jejím manželem. Po zjištění pravdy se vyřítí ven z domu a narazí na další dvě dámy oblečené jako prostitutky, které utíkají před vrahouny. Propletenec vyvrcholí ve chvíli, kdy se při hrátkách rockové hvězdy Nicka a letušky Cory na záchodku v letadle stane malér…. (oficiální text distributora)

ScarPoul

Príjemná konverzačka, ktorá aj napriek absencií výraznejšieho mužského hrdinu je stále univerzálnym príbehom s vtipne napísanými a zahranými postavičkami. Najvýraznejším elementom je Elektra Luxx v podaní výbornej Carly Gugino a hlúpučkej Holly v podaní Adrianne Palicki. Tiež potešia drobné úlohy veľkých hercov Josha Brolina ako anglického rockera a Joseph Gordon - Levitta ako zakladateľa porno fun klubu. Gutierrez zvolil poviedkový štýl rozprávania s ktorého sú niektoré poviedky podarenejšie ako ostatné. Film je hravý, podfarbený neónovými svetlami a sexuálnou tématikou - ktorá je parodujúca a nepôsobí nechutne - čo je veľké plus filmu - lebo ukazuje pornohviezdy ako obyčajných ľudí s obyčajnými problémami. Skrátka by ste si s nimi skočili na nejaké to pivo. Film je bohužiaľ neučesaný čo sa týka nejakej dramatickej zápletky a mnohé postavy pôsobia chladne až prvoplánovo. Nie je to také zlé aby to znevažovalo funkčnosť celého príbehu, ale chýba tomu väčší, naliehavejší alebo vtipnejší presah. Je to vlastne zlepenec, ktorý v niektorých miestach funguje a v iných nie. Som zvedavý čo prinesie pokračovanie. ()

mat.ilda

Hezky jsme si pokecaly, holky...:-) I když těch proti bude asi víc než pro, nebudu je ani zmiňovat, neboť jsem se po celou dobu cítila velmi dobře, ačkoli neodpovídám ani jednomu typu z postav. Pan Gutierrez má dobrý vkus na baby, nakoukaného Smithe, Tarantina i Bergmana a nebál se je použít - výsledkem jsou bezcavykové dialogy, intimní kamera a příjemné ženské frázování, které hravě zahání prázdnotu hovorů (pozor, není tomu tak vždy, řeší se i vcelku vážné věci, za vše mluví "když neříkáme lidem co cítíme, co tady pak děláme?") i několik úletů, jako hudba v baru, příhoda v letadle, scénka s imaginární cigaretou... a abych nezapomněla - mentalista Simon Baker překvapil za muže a málem oplakaný Gordon-Levitt byl sladký, ostatně jako vždy. Shrňme si pocity - byla to milá, krátká a fajn změna, doufám, že Elektra Luxx půjde stejnou cestou. Jo, a věděli jste, že každý může být Ph.D.?:-) ()

IQ Tiqe

Jednoznačně pozitivně laděný film, který jsme si oba (já i chřipka) moc užili. Je to druh filmu, na který se radši dívám sám. Úvodní titulky mě trochu vyděsily - jako by patřily k nízkorozpočtové slátanině, ale můžu s klidným svědomým napsat, že jsem se od začátku do konce nenudil, byť nebylo tempo bůhvíjak rychlé. Zkrátka další z těch lepších (a hlavně nenáročných) komedií; i když je trochu jiná. Někdo tu kritizoval sexuální podtext - ten je super! Ještě upozornění - dokoukejte až do konce, ať nedostanete Ph.D. :D ()

JohnnyD

Typický post-moderný nezávislý balast s kvantom postáv, ktoré zdanlivo spolu nesúvisia, no ich osudy sa v závere prepletú. OK beriem to, Boh ma chcel vytrestať, lebo som čakal šteklivú komédiu o nakrúcaní porna a dostal som ukecenú drámu o utrápených ženách. Takto jediným pozitívom ostáva fakt, že vďaka tomuto filmu viem, že nechcem vidieť jeho pokračovanie Elektra Luxx. Dve muchy zabité jednou ranou! ()

playboxguest

Zhruba před týdnem jsem zkoukla kousek zvaný Elekra Luxx, aniž bych dopředu věděla, do čeho jdu. Několik dalších dnů jsem se nedokázala rozhodnout, zda-li jsem viděla svým způsobem zábavný a kouzelný film, nebo naopak totální pitominku o ničem. Při svém tápání jsem se, díky čsfd, náhodou dozvěděla, že Elektra je pokračováním filmu Women in trouble. To, že jsem si následně film prostě musela sehnat, už samo o sobě značí, že zmiňované pokračování zas tak zlé nebylo. A je to tak, oba dva filmy, kvalitativně zhruba na stejno, mají pospolu nepopiratelné kouzlo, kterým si mě prostě získaly jako jedna tříhodinová konverzačně-dramaticko-komediální (a kdo ví, co ještě...) jízda. ()

• Natáčení probíhalo v Los Angeles. (Terva)
  • Film byl natočen za deset dní s rozpočtem 50 000 amerických dolarů. (Terva)
  • Film měl premiéru na festivalu South by Southwest 2009. (Terva)