Reklama

Reklama

Tilly a dráček Robin

  • USA Tales of Tillie's Dragon, The
všechny plakáty
Animovaný / Rodinný
USA, 1995, 44 min

Obsahy(1)

Tilly je hodné děvčátko, nemá ale moc kamarádů. Její strýček, se kterým žije na starém hradě, jí totiž nechce dovolit hrát si s ostatními dětmi. A tak jsou jejími kamarády hlavně zvířátka. Dráček Robin je na tom podobně. Je hodný a roztomilý, ale také nemá žádné kamarády, protože se ho každý bojí. Když ale potká Tilly, zrodí se obrovské přátelství. Jen budou muset společně strýčkovi vysvětlit, že Robin je neškodný a není na něj potřeba meč a brnění. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Klasický notoricky známý příběh o přátelství odstrčence (dráček Robin) a dobrotivé duše (Tilly) v animovaném zpracování, který je určen zejména pro nejmladší publikum. Pohádka má jednoduchou zápletku, smysluplnou stopáž a solidní animaci. ()

majo25 

všechny recenze uživatele

Rozprávkový príbeh o hradoch a drakoch, do toho malé dievčatko túžiace po kamarátovi. V podstate milý animák, ktorý príbehovo ani animačne nijako neexceluje a aj svojim jednoduchším humorom je určený predovšetkým menšiemu divákovi, ale pozerať sa určite dá. ()

lardko 

všechny recenze uživatele

Chvílemi je to milá a příjemná pohádka u které se zdá že má co nabídnout , ale chvílemi je tak nudká že chcete dělat cokoliv jiného než se koukat na tohle. Naštěstí netrvá tak dlouho , ale rozhodně jestli budu mít děti tak jim tohle před spaním pouštět nebudu ! ()

Scraffy 

všechny recenze uživatele

Tuctové, nepriehľadné, nezábavné. Nebyť pomerne dobrej animácie, tak to nebude ani za 2. Aspoň, že to má LEN 44 minút. No niekedy je aj to hodne... ()

Reklama

Reklama