Kocour Cliff (TV seriál)

USA, 1980, 30 min

• Stegr

40%(6.10.2007)

• WANDRWALL

Kocoura Cliffa je možno neustále sledovat na dětských kanálech. On to vydrží tam šaškovat, ale co děti? Kolik dílů snesou?(25.9.2010)

• Marek1991

Presne tak, pripomína Garfielda, ale toto bola hrozná hlúposť. Naozaj ako človek, čo mám rád mačky to nepotrebujem znova vidieť, vôbec sa mi to nepáčilo. Dnes sa divím, že vôbec niečo také vzniklo.(2.9.2012)

• Colonist

Kocour, který vzdáleně připomíná Garfielda. Jinak blbost.(14.10.2007)

Správně by to mělo patřit k "Heathcliff & the Catillac Cats (1984)". Už úvodní znělka mě zaslepila, že se mi ten seriál bude líbit. Animace, groteska a zvuky (které mám tak rád) po duchu televizních Hanna-Barberovek. Kresba očí mě oslnila radostí. Dějová syntezátorová hudba, typická z 80. let., místy mi dávala nádech, že je to spíš evropský seriál (škoda, že Američani nedáváli víc těch syntezátorových melodií do filmů z té doby). Některé díly byli animací zavánět spíš japonským animem, jiné zase jako Tom a Jerry, či Flintstoneovi. Jeden z těch méně známých seriálů, které beru stejně jako ty významné. A né, že Kocour Cliff je podobný Garfieldovi, to Garfield je podbný Kocouru Cliffovi(23.12.2014)