Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

 • bouncer
  *****

  Trey Parker a Matt Stone se pustili do hrané tvorby a stojí to za to! Dovolit si vzít dvojníky George Bushe, jeho ženy a blízkých spolupracovníků, a nechat je zesměšňovat se v sitcomu odehrávajícím se v Bílém domě víc než je zdrávo, je opravdu husarský kousek. Je pravda, že některé narážky jsou pro českého diváky trochu oříšek, pokud tedy nesleduje podrobně politickou situaci v Americe, ale i tak se královsky pobavíte. Jen mě trochu mrzel až neskutečně vlezlý smích diváků (a dokonce i jiné projevy jako pokřikování na hlavní protagonosty). A mimochodem seriál byl zrušen kvůli obrovským nákladům na jeden díl (asi 700 tis dolarů). "One of these days, Laura, I'm gonna punch you in the face!"(14.11.2006)

 • PetrPan2
  *****

  Už řadu let si říkám, že herec Timothy Bottoms vypadá jako by Bushovi z oka vypadl a je jen otázkou času kdy toho někdo využije. Ale, že to bude v téhle šílené taškařici by mě ani ve snu nenapadlo :o)(14.3.2008)

 • solskjaer
  *****

  Neskutečný parodies sitcom o George Bushovi a jeho rodině a nejbližších spolupracovnících z Bílého domu od tvůrců stejně originálního seriálu South Park (Trey Parker a Matt Stone). Tento seriál měl být původně mnohem delší, ale po první sezóně (8 dílů) byl zrušen:-) Proč asi?:-)(20.3.2005)

 • Arach.No
  *****

  "He's the president in resident, he's kind of in charge. He's got the whole country saying... That's my Bush! Life is hard, that's the price of fame; When you're President everyone knows your name. Hey, what's happ'nin'? It's my Bush! I can't believe he's actually in the Whitehouse. That's our MAN! That's my Bush!"(12.1.2008)