Výtržníci

USA, 1970, 78 min

Martin B. Cohen

William Loose

Martin B. Cohen

Parta týpku dojede do malého města ,dělají bordel v hospodě pak se dostanou k jednomu páru kde žena se zalíbí Jacku Nicholsonovi a na konci se místní jdou této partě bránit a přitom se poperou mezi sebou i tyhle výtržníci.Film vcelku o ničem.Za mě kvůli Jackovi celkově 50 % a tři hvězdy.(29.3.2015)

• dopitak

Podle hodnocení jsem čekal větší utrpení. Když přijmeme premisu, že se lidi budou chovat jak utržení ze řetězu (proč ne), je všechno docela reálný. Sice se nepovedlo zahrát, že motorkáři jsou zfetovaní a opilí, herci včetně Nicholsona se motají po pláži jak pitomci, ale ve filmu není nic, co by bylo vyloženě špatně. Nuda to je, ale záběry ospalého městečka mají dobrou atmosféru. Viděno v dabingu TV Prima, Informace pro dabingforum: Televize Prima uvádí v českém znění Zdeňka Mahdala ve filmu Výtržníci. Dále v českém znění Jaromír Meduna a Miluše Šplechtová, Bohdan Tůma, Libor Hruška, Václav Knop, Jan Maxián, Petr Svoboda, Jiří Hromada, Hana Kolářová, Antonín Molčík, Inka Šecová, Antonín Navrátil, Michal Michálek, Jitka Ježková, Lucie Svobodová, Bára Kvasničková a další. Překlad: Olga Pavlová Zvuk: Martin Václavík Produkce: inženýr Radmil Buriánek a Jana Prášilová Dialogy a režie: Jiří Kvasnička (také čte titulky) České znění připravila Agentura Erasmus, vyrobila TV Produkce s.r.o. pro FTV Premiéra s.r.o. televize Prima 2002.(10.4.2014)

• Gary

Byla to příšerná blbost, ale omlouvají to herecké výkony a to, jak je to staré. Naštěstí tak krátké.(21.10.2003)

• - Natáčení probíhalo v lokalitě Chlorid v americkém státě Arizona. (Terva)

• - Film byl natočen v roce 1967, ale do kin a distribuce se dostal až v roce 1970. (Terva)