poster

Milady (TV film)

 • Francie

  Milady

 • Slovensko

  Milady

Dobrodružný / Historický

Francie, 2004, 90 min

 • Čtec
  **

  Oproti jiným verzím téhož má Milady de Winter trochu neotřelejší šatník. Ale jinak - tuctový film o asasínce s nezbytným stilettem a ampulkou jedu ukrytých v bílých podvazcích (což je hezké), zde je ovšem navíc majitelkou vulgárního obličeje. Tedy řeknu vám, nechtěl bych podlehnout svodům téhle "dámy". To je snad lepší si rovnou prohnat hlavu kulí :-)(1.12.2011)

 • PaRi
  odpad!

  Měl by existovat paragraf za prznění klasika, obzvláště když se už nemůže bránit! A sazbu bych dal tak 5 let na tvrdo, nebo mnohamilionovou pokutu! Milady je naprostá příšernost. Je to céčkový film. Nechápu jak něco takového může koupit Česká televize (odvysílala 16. 5. 2008, naštěstí před půlnocí), a ještě utratit nemalý obnost z peněz koncesionářů za dabing.(17.5.2008)

 • seba
  odpad!

  Proboha. Francouzi si sami zničili svoji národní klasiku a Alexandr Dumas se musí v hrobě obracet. Jakákoli verze Třech mušketýrů (počítaje v to i animáky, českou interiérovou i americkou verzi s Charlie Sheenem) je o tisíce procent lepší. Francouzům zřejmě došli herci, protože to co se vyskytovalo v tomto filmu bylo děsné. Počínaje Milady a D´Artagnanem a kardinálem a Athosem konče. Fuj, nikdo se prosím v zájmu vlastního zdraví nedívejte.(8.8.2006)

 • vesper001
  odpad!

  Nepovažuji se za takového znalce, abych si troufla definovat přesná kritéria kvalitního zpracování Tří mušketýrů, ale dozajista vím, že pokud má lord Buckingham náušnici, Richelieu mikádo a Milady lesbickou komornou, něco zásadního není v pořádku. Mušketýři jsou tlamy k pohledání, d'Artagnan retardovaný hňup, Milady vypadá jako zfetovaná figurína a navíc jsou všichni navlečeni do modelů salonu Plesniveux a zapatlaní vším, co zbylo v maskérně po natáčení Úsvitu mrtvých. Nevím, co se to s Francouzi děje, ale mělo by se to zastavit.(1.12.2011)

 • pakobylka
  *

  Zfilmovat dobrodružství "Tří mušketýrů" z ženského pohledu s hledáčkem zaměřeným na osud krásné milady de Winter pokládám za VELICE osvěžující nápad, ovšem jeho praktické provedení je dosti zoufalé: Milady je sice neobyčejně schopná žena - o tom nehodlám polemizovat, ale její pomsta je zastíněna pomstou francouzských filmařů francouzskému filmu i francouzské literatuře. Produktem jejich upoceného snažení je dlouhatánské nafouknuté nic s nulovou atmosférou a vesměs nesympatickými postavami.(1.12.2011)