Na útěku...

On the Run

Komedie / Krimi

USA / Portugalsko / Francie, 1999, 94 min

• Malarkey

Komedie, která nadhodí semtam pár hlášek, ale fakt je, že postupem času začne děsně nudit a dá celkem práci film dokoukat. Příběh dvouch post-kamarádů, jeden takovej loupežník krade a druhej to za něj nečekaně odsere...No tak ti se po dlouhé době spolu znova setkají...a jak asi budou jejich společné chvilky vypadat...Možná kdyby alespoň ti herci nebyli tak nudní a nezáživní, tak by se to dalo dokoukat v klidu a míru. --- Ty jsi utekl z vězení? - Ne, uplně normálně jsem odešel, ale nejspíš by mě tam chtěli zpátky(30.11.2006)

Já si ten film pamatuju už lehce mlhavě, ale podle mě to zase tak špatný nebylo, jak by se mohlo podle celkovýho hodnocení zdát. John Ventimiglia v jedný z mála hlavních rolí hraje takovýho dosti neodbytnýho týpka, kterej uteče (odejde) z vězení a jde navštívit starýho známýho. Tahle dvojka se vydá na výlet do nočních ulic New Yorku. No postupně to trochu sklouzává k takovýmu poflakování od ničeho k ničemu. Jinak film končí tragicky, což mě docela překvapilo, protože jinak je to vyloženě komedie. Docela bych se na to zase po letech podíval. Škoda, že film neni nikde k sehnání.(27.11.2018)