poster

Na útěku...

 • USA

  On the Run

 • Portugalsko

  Em Fuga

 • Francie

  On the Run

Komedie / Krimi

USA / Portugalsko / Francie, 1999, 94 min

 • Malarkey
  **

  Komedie, která nadhodí semtam pár hlášek, ale fakt je, že postupem času začne děsně nudit a dá celkem práci film dokoukat. Příběh dvouch post-kamarádů, jeden takovej loupežník krade a druhej to za něj nečekaně odsere...No tak ti se po dlouhé době spolu znova setkají...a jak asi budou jejich společné chvilky vypadat...Možná kdyby alespoň ti herci nebyli tak nudní a nezáživní, tak by se to dalo dokoukat v klidu a míru. --- Ty jsi utekl z vězení? - Ne, uplně normálně jsem odešel, ale nejspíš by mě tam chtěli zpátky(30.11.2006)

 • dobytek
  ***

  Já si ten film pamatuju už lehce mlhavě, ale podle mě to zase tak špatný nebylo, jak by se mohlo podle celkovýho hodnocení zdát. John Ventimiglia v jedný z mála hlavních rolí hraje takovýho dosti neodbytnýho týpka, kterej uteče (odejde) z vězení a jde navštívit starýho známýho. Tahle dvojka se vydá na výlet do nočních ulic New Yorku. No postupně to trochu sklouzává k takovýmu poflakování od ničeho k ničemu. Jinak film končí tragicky, což mě docela překvapilo, protože jinak je to vyloženě komedie. Docela bych se na to zase po letech podíval. Škoda, že film neni nikde k sehnání.(27.11.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace