Opravdu velká role - a vážně dobře zahraná - pro Nicka Nolteho.(14.7.2007)

Zajímavý film, který možná trochu připomene veleslavné Vykoupení z V. S.. Nejistota provází Nicka po celou dobu, damoklův meč se vznáší nad celým souborem, z pohledu divadelního to trochu připomene cimrmanovskou Nejistou sezonu. Ale obojí jen trochu a hodně zdaleka. Film pozvedá velmi pěkný dabing ČST Praha, Pípal se na NN opravdu skvěle hodil a potěší i Ilja Prachař.(8.12.2014)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,325,444Tržby Celosvetovo $-(10.5.2010)

V tomto filmu byl ještě Nick Nolte ve formě a ve skvělé formě. Moc dobrý film o tom, že člověk nemá nic vzdávat a plnit si své sny, protože vše je možné.(26.6.2011)

Plevel, roste, dere se spárama dlažby a ví, nikdo tu o nás nestojí. Čas od času mě napadá, kdybych měl šanci znova žít, jestli bych zase šlápl vedle.... Nejen člověk, ale i knihy mohou být ve vězení dobrým přítelem. Lee se jimi nechal inspirovat a začal psát, aby mohl poznat nejen lásku, ale také pocit, jaký to je znovu se po letech svobodně nadechnout. Skvělý Nick Nolte v jedné ze svých nezapomenutelných rolí.(7.9.2013)