Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tajná společnost Umbrella Corporation, zabývající se genetickým výzkumem, provádí ve svých podzemních laboratořích velice nebezpečné pokusy. V jednu chvíli však uniká smrtící virus a zaměstnanci jsou počítačem uvězněni v laboratořích. Elitní komando v čele s Alicí (M. Jovovich) a Rain (M. Rodriguez) dostává za úkol izolovat virus, který by mohl ohrozit celé lidstvo. Brzy se ukáže, že všechno je ještě horší - z virem zasažených zaměstnanců se staly agresivní zombie. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (842)

kitano 

všechny recenze uživatele

Bez problemov stravitelne becko, ktore vsak ako adaptacia hernej predlohy zlyhava na plnej ciare. Tam, kde hra desi tazivou atmosferou, prazdnymi chodbami a neustalou pritomnostou zla, tam film ponuka len lacny vycuc, story o nasratom pocitaci, zopar kuul hrdinov a len dve sceny, ktore skutocne stoja za to a pripominaju hernu predlohu. Oproti zhovadilosti, ktorou je druhe pokracovanie , je to vsak stale este neskodny vyplach, ktory dokaze zabavit, (6/10) ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Zatím mám dohrané první čtyři díly, z toho Nemesis opakovaně. Ve filmu bohužel shlédávám jen minimální podobnost s hrama (narozdíl od dvojky). Jmenovat se to jinak, najdu podobnost s Resim snad jen u zombie dog a jiných potvor, nikoli v příběhu, atmosféře či prostředí. V porovnání s předlohou sračka, v samotné úvaze slabý béčko, co vykrádá jiná béčka. Viděno dvakrát s odstupem několika let, dojem de facto beze změny. ()

Reklama

2-Xtreme 

všechny recenze uživatele

Film mal síce ešte svoje muchy a niečo mi tam chýbalo čo som v hre mal a tu nie, hlavne ten strach a zimomriavky mi chýbali. Ale bol som rád, že časťami mi to pripadalo ako kedy som hral samotnú hru. Z celkovým výsledkom som spokojný tak na polovicu, pretože som čakal trochu niečo iné. V skratke dobrý film, aj keď mám nejaké výhrady. Celá recenzia: TU ()

Mr.Apache 

všechny recenze uživatele

Nač sledovat film, ve kterém Michelle Rodriguez dovádí k dokonalosti svůj jediný herecký výraz (jsem permanentně otrávená, a tak obracím oči v sloup), Milla Jovovich předvádí v praxi, co znamená pojem mdlý výkon, a tvůrce skvělého Horizontu událostí názorně ukazuje, co je to tvůrčí bezradnost? Vykašlete se na to, pořiďte si PlayStation a zahrejte si RE 2 nebo 3. To je jiný zážiteček. ()

Radek99 

všechny recenze uživatele

Zcela trapné akční sci-fi béčko. Coby modelovou bych vypíchl scénu, kdy polonahá hlavní hrdinka rozkopne suverénním gymnastickým kung-fu skokem zmutovaného teriéra. Když dokáže takovou věc, proč před ním předtím zděšeně tak dlouho prchala??? V původní počítačové hře bych se nad tím asi ani nepozastavil, ale filmy (i akční) mají snad jiná pravidla, ne? Ty špatné ale asi ne... ()

Galerie (104)

Zajímavosti (53)

  • Milla Jovovich (Alice) povedala, že dôvod, prečo prijala rolu hlavnej hrdinky, bol, že jej brat bol veľkým fanúšikom videohry, podľa ktorej je film natočený. (Raccoon.city)
  • Náklady na výrobu byly přibližně 33 milionů amerických dolarů. (NIRO)

Související novinky

Filmový Resident Evil má obsazení

Filmový Resident Evil má obsazení

07.10.2020

Herečka Milla Jovovich odešla lovit přerostlé obludy do série Monster Hunter, filmový Resident Evil to ale zkusí i bez ní. V chystaném rebootu vycházejícím z populární herní série si tak na nemrtvé a… (více)

Netflix natočí hraný Resident Evil seriál

Netflix natočí hraný Resident Evil seriál

27.08.2020

Streamovací služba Netflix zadala objednávku na osmidílný hraný seriál vycházející ze slavné herní série Resident Evil. Seriál bude produkovat studio Constantin Films, jež stálo za všemi dosavadními… (více)

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Momentální krizová situace reagující na probíhající šíření viru Covid-19 měla mimo jiné za následek i uzavření veškerých kinosálů, což pochopitelně vedlo k tomu, že distributoři začali rušit či… (více)

Nový Resident Evil vymění akci za horor

Nový Resident Evil vymění akci za horor

22.08.2019

Zatímco herní série Resident Evil se odjakživa držela převážně v mantinelech hororového žánru, filmové adaptace s Millou Jovovich byly pravým opakem. Čistokrevná akční béčka. Režisér nadcházejícího… (více)

Reklama

Reklama