Reklama

Reklama

Série(3) / Epizody(53)

Obsahy(1)

Datel Woody je kreslená postavička. První epizoda tohoto seriálu byla natočená v roce 1940 a měla název "Knock Knock". Poslední natočenou epizodou klasické série byla v roce 1972 "Bye, Bye, Blackboard". Po této klasické sérii se v roce 1999 rozhodlo, že se natočí další příběhy tohoto oblíbeného hrdiny . Zatím byly natočeny 3 sezóny, celkem 53 epizod (1999-2003). Datel Woody má svoji hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu. (Steew)

(více)

Recenze (39)

Pipes 

všechny recenze uživatele

Datel Woody je arogantní, sobecký a rozmazlený fracek. Tuto postavu opravdu nesnáším a hnusí se mi její datlí smích. Vyzdvyhnout naopak musím skvělý herecký výkon tučňáka Zmrzlíka, který neustále řeší existenční problémy, jako je hlad a zima. Jen škoda, že se tučňák Zmrzlík objevuje pouze cca 1x do 5 dílů :( ()

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Každý, kdo cca před deseti lety častěji zapínal převážně Primu v ranních hodinách, musí stoprocentě znát ptáka s tím nejnakažlivějším smíchem v historii seriálů pro děti. Absolutně si už nevybavuju, o čem Datel Woody v jednotlivých epizodách pojednával, zaručeně mě ale bavil tím svým vtipným charakteristickým znakem. ()

Reklama

Potjoc 

všechny recenze uživatele

Zajímavé, kolik moralistů se tady sešlo a byli dost kritický k tomu seriálu, že se tam dělají naschvály, i od těch, co mají rádi podobné seriály jako Bugs Bunny. Divné. Mě se to líbí nastejno. Ten tučňák mě moc nebavil, byl takový klidný a málo vtipný. A navíc dabing je výborný, to obsazení, že se povedlo sehnat ty dabéry, kteří už v té době a potom už tyhle seriály nedabovali, i když ještě dlouho mohli. Na úrovni 90. let. ()

Zevon 

všechny recenze uživatele

Přežil jsem to, uff. Je to trhané, uvřískané, křečovité. Typický produkt pro malé rozežrance, kteří nedokáží jinak udržet pozornost, než s pomocí rychle se měnících obrázků a ječivých zvuků. Navrhoval bych rodičům, aby si nejdřív sami prohlédli, co dětem pouštějí za stupiditu, pokud se jich potřebují právě v době vysílání tohoto pořadu zbavit. Netrvám na tom, že filmy pro děti musí za každou cenu obsahovat výchovný aspekt, ale dementní datel z kresleného eintopfu je opravdu nestravitelný. Je to taková tupotina, že se divím, proč o něm nebyla zmínka v Kameňáku (nebo byla? Viděl jsem jen půlku jednoho dílu :-)). Za tuxe jednu hvězdu. ()

Zodd 

všechny recenze uživatele

Vizuálně fajn, ale narychlo spíchnuté. Duch původních grotesek je tentam (i ty pozdní byly celkem opruz), překvapivě nevýrazné i v rámci dobových cartoonů. Máme segmenty s Woodym, Chillym Willym (jiná klasická postavička studia), občas s datlicí Winnie a ten nejméně častý se synovcem a neteří. Původní sokové grotesek tu většinou jsou, ale nezajímavě podaní nebo s úplně jiným vzhledem. Navíc synovec a neteř Knothead a Splinter ve svých segmentech byli občas pronásledovaní dvěma gangster čokly jménem Billy a Louie (nebo Louis?), kteří jakoby z oka vypadli španělskému seriálu Basket Fever, což vede k otázkám. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama