• lardko
  *****

  Sice na Disney chanelu se koukám jen na něco , ale vždycky když tohle dávaj tak se koukám je to fakt strašně komediální seriál. A ta kapela se mi dost líbí. Hlášky , scény , prostě všechno srandovní. Skvělé herecké obsazení. Každý díl mi přišel skvělý , a dost srandovní. Ani jeden mi nepřišel nudný , nebo trapný. Podle mě 100%.(3.1.2014)

 • I.AM.NOT
  *

  Překvapuje mě nynější vysoké hodnocení ( 56 %k 24.8.2010), protože se jedná o standardní (ne)děj se standardními (ne)zvraty, které přináší pouze ten nejhloupější prvoplánový humor. Většina těchto pořadů podobného rázu je silně "intelektuálním" osazenstvem čsfd strhána na dřeň a hozeno do odpadové stoky. Shrnuto- naprosto průměrná produkce podprůměrného kanálu pro ...nevím přesně jakou cílovou skupinu. Rozhodně jsou i horší (a mnoho) seriály, ale takto bezzubý děj a zápletky si nezaslouží (čistě ode mě) víc než jednu z pěti.(24.8.2010)

 • kikka20
  ****

  "Blbá komedie" takhle by se to mohlo jmenovat, jelikož to je vážně blbá komedie. Ale má to své kouzlo.. to kouzlo je "blbost". Tato čtyřčlenná kapela je rozdílná, ale přitom stejná. Jeden - chytrý, ale sebestředný, druhý - tlustý a zamilovaný, třetí - blbý a.. hubený?, čtvrtý - pěkný a .. heh :)). Ale všichni mají něco společného - HUDBA. Hudba je můj život a tak vím vo co go. ;)(13.2.2012)

 • Eawy
  ***

  Podľa môjho osobného názoru, je toto najlepší seriál z produkcie Disney. Je veľmi vtipný, plný pesničiek, priateľstva a hlavne je o niečom po čom každý túži. Byť členom svojej obľúbenej kapely. Hlavným hrdinom nie je žiadne trápne dievča a ani zamilovaný teeneger. Je ním chlapec, čo má svoju najlepšiu kamarátku a gitaru. Na každej časti sa aspoň raz zasmejem. Dabing po... polovicu vtipov, pozerať v origináli.55%(3.8.2011)

 • MM_Ramone
  ***

  Disney Channel degeneruje vkus súčastného mladého diváka už od útleho veku. To je v stručnosti vyjadrený môj názor na tento detský, komerčný, televízny kanál. Nestíham sa diviť aké otrasné stupidity tam produkujú. Samý odpad! Pre mňa jedinou výnimkou, ktorá samozrejme, že len potvrdzuje pravidlo, je seriál "I´m in the Band". Traja starnúci rockeri (Derek Jupiter - spev, Burger Pitt - basová gytara a Ash - bicie) priberú do svojej upadajúcej kapely (Iron Weasel) mladého teenagera Trippa, aby im hral na gitaru. Takže, Hey Ho Let´s Go! "I´m in the Band"! Rock It! Rock´n´Roll Forever!!! ***(16.7.2011)

 • - V jedné epizodě se parta objevila i na lodi SS Tipton, kde se objevily postavy z dalšího Disney seriálu Sladký život na palubě (od r. 2008), což oba seriály staví do jednoho univerza. (ManOfPhoenix)

 • - Natočeno bylo několik epizod druhé série, avšak po ukončení produkce nebyly díly nikdy zveřejněny. (ManOfPhoenix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace