Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Angela Cantalupo (Gloria Guida) je krásná mladá studentka, kterou milují dva její spolužáci. Oficilální známostí je Tonino (Sylvain Chamarande), syn profesora Pinzarroneho (Gianfranco D'Angelo), a zde se čeká zasnoubení, ale Angela flirtuje i s Carlem (Rodolfo Bigotti), který jí bez okolků vyzná lásku. Tonino na radu svého otce po běžné havárii předstírá vážné zranění, aby vzbudil u Angely soucit a dostal ji před svatební oltář. Ta ale jeho lež prohlédne a dá přednost Carlovi.
V pozadí hlavního děje se odehrává příběh Angelina otce Zenobia Cantalupa (Lino Banfi), majitele obchodu se sportovními potřebami, který se vydává, maskovaný parukou, za svého neexistujícího mladšího bratra, aby získal přízeň smyslné zákaznice Tecly (Ria De Simone). Zenobio se stane také v přestrojení učitelem tělesné výchovy na škole, kterou navštěvuje Angela, z čehož plyne většina humorných situací. (curil)

(více)

Recenze (1)

curil 

všechny recenze uživatele

Přiznávám, že film jsem si vyhledal jen kvůli   Glorii Guida. Ta slabý příběh drží svým   půvabem. Klasický příběh studentky a jejích   lásek je proložený infantilním humorem, ve   kterém vynikají v rolích profesorů Lino Banfi,   Alvaro Vitali a Gianfranco D´Angeli. Ti ostatně   nechybí skoro v žádném z podobných filmů   tohoto ražení. Guida pouze v jedné nahé   scéně, ale nechybí špehování ve sprchách,   které předznamenalo následující americké   středoškolské komedie jako "Porky" a   podobně. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama