Mistr kickboxu 2: Na smrt

To the Death

Akční

USA, 1993, 90 min

Tenhle film neni zdaleka tak spatny jak to na prvni pohled vypada ten nazev je samozrejmne blbost jak je tu uvedeno jde o pokracovani Americkeho kickboxera akorat si to zase jednou intersonic prelozil po svym jinak choreografie souboju neni nijak vyjimecna cekal sem ze Qissi predvede vic nez jednu prumernou bitku ale nevadi Barret se pere slusne a dobre vypada na to ze uz mu v ty dobe bylo 55 libi se mi hlavne to jak je film nekompromisni prohrajes a dostanes kulku do hlavy no zkratka na smrt(26.12.2012)

• ARI50

Málo viděno málo film dává a tak nemlže čekat úspěch.(25.9.2018)

• Martin741

Napady na scenare a la Bloodsport dosli, tak si reziser Roodt povedal, ze sa pokusi dat napisat scenar zdrogovanemu simpanzovi s pokrocilym stupnom mentalnej retardacie : no a vysledok po dlhej tazkej praci uzrel svetlo sveta a vola sa To the Death. 0 %(4.4.2013)

• POciSEM

Tohle nema s Chuckovou pohodovou taskarici nic spolecnyho. Uz jako skolakovi se mi to nelibilo(13.12.2011)

• Shanen29

Celý popletený ale jde to.(5.1.2019)

• aichwald

Nechápu proč se to jmenuje Mistr kickboxu 2 když je to přímé pokračování filmu Americký kickboxer 1!!!(4.7.2012)