Talent pro hru

Talent for the Game

Drama / Sportovní

USA, 1991, 91 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $336,396Tržby Celosvetovo $-(28.3.2010)

• Lacike

Taky tuctovy film z prostredia baseballu z moralnym ponaucenim. Cely cas mi pripadalo, ze sa tam nic poriadne nedeje a strasne dlho sa to rozbieha a ked uz konecne o nieco islo, tak bol zrazu koniec. Kladni hrdinovia zvitazili, hamizny parchant prisiel o par dolarov a menej skazeny zaporak sa polepsil. Ani herci to nevytiahnu nad priemer. Vysledkom je pravom zabudnuty film o baseballe. 4/10.(30.5.2017)

Nekomplikovaná story bez odboček sleduje baseballového scouta, který objíždí zapadákovy a hledá výjimečný talent. Když ho skutečně najde, jako správný charakter dává všanc svou profesní kariéru, aby onoho venkovského kluka při prvním zápasu (do kterého naskočí rovnýma nohama "z pole") nesemlel tlak miliónového byznysu. A to je celé, (ne)dramatem, jestli se povede třetí strikeout v řadě, naše pohádka končí (ta jeho začíná).(2.3.2018)