Reklama

Reklama

Kniha džunglí 2

  • USA The Jungle Book 2 (více)
Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Muzikál
USA / Austrálie, 2003, 69 min

Obsahy(1)

Lásku k divoké džungli má Mauglí stále hluboko uloženou ve svém srdci. Teď bydlí s lidmi ve vesnici a součástí jeho nového života jsou rodiče, malý bratříček a nejlepší kamarádka Shanti. Pobyt ve vesnici ale vyžaduje dodržování lidských pravidel, která jsou ve srovnání s úplnou svobodou v džungli pro chlapce trochu omezující. Stýská se nejen Mauglímu, ale i medvědovi Balú, který se za ním vydá do vesnice. V patách má lidožravého tygra Šér Chána, který se lidskému mláděti chce pomstít za své ponížení. Shanti a Balú spojí své síly, aby pomohli svému příteli porazit zákeřného tygra a sám Mauglí bude postaven před těžké rozhodnutí - zda se má vrátit ke svým starým přátelům, nebo zůstat ve vesnici s lidmi. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Recenze (39)

T2 

všechny recenze uživatele

Obrázky pekne farebné a pokreslené ale príbehovo to už dosť zaostáva, tiež pesničky nie su až tak chytlavé, je vidieť že na pokračovaniach dosť úspešných predchodcov si dejovo už tak nedávajú záležať ale aj tak dá sa to v celku zniesť. Relatívne prihliadnuť na nízky rozpočet sa dá usúdiť že projekt bol zamýšľaný len pre video distribúciu ale nakoniec to poputovalo do kín a tam sa to aj uchytilo a pekne zarobilo. Skutočne komických chvíľ je tu pomerne málo a v príbehu nesmie chýbať samozrejme zlý tiger Sher-Kan. ║Rozpočet $20miliónovTržby USA $47,901,582Tržby Celosvetovo $135,703,599/55%/ ()

TheDarKnig 

všechny recenze uživatele

docela sympaticke pokračování s novými postavami, nebezpečnou šelmou a skotačivými zvířaty. A s kupou obstojnych písniček. No, na ten animovaný Olymp to nemá určitě, ale jako taková oddychová zábava na nějaký večer, kdy není opravdu co dělat a na krku je hromada dětí, perfektní.. (Tedy pokud zrovna nenajdete nic od Pixaru, DreamWorksu či něco mnohem lepšího i od Disneyho ;-))) ()

Reklama

anli 

všechny recenze uživatele

Typicke pokracovani klasicke disneyovky,ktera trpi stejnym syndromem,jako vetsina disneyovskych pokracovani.Dej je velmi jednoduchy,nezazivny a bez nejakeho zvlastniho napadu a jiskry.Je to hezky namalovane,i kdyz animace je pomerne jednoducha a stroha(pokracovani vetsinou minou kina a miri rovnou na domaci nosice),takze malym detem se zavdeci a svuj ucel splni.Ti starsi se budou nudit a velmi brzy budou chtit koukat na neco jineho.Za slusnou animaci a detskou roztomilost davam zcela a presne prumernych 50%. ()

Jezinka.Jezinka 

všechny recenze uživatele

Možná pod vlivem, ale pod vlivem jediného relevantního diváka mi dvojka plynule navazovala na jedničku. Mezi vznikem filmů byl odstup několika desetiletí, my mezi nimi měli noc. Budu tady chcát proti větru, když řeknu, že mi ve dvojce Mauglí připadal dospělejší, protože rozhodoval sám za sebe a nenechal se jen vláčet osudem, hadem a medvědem. ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Joel McNeely : 1. I Wan'na Be Like You (The Monkey Song) - Smash Mouth [3:16] ,2. Jungle Rhythm [3:05] ,3. W-I-L-D [2:31] ,4. The Bare Necessities [1:51] ,5. I've Got You Beat [3:08] ,6. Right Where I Belong [2:36] ,7. Colonel Hathi's March (The Elephant Song) [2:31] ,8. Braver [2:02] ,9. Queen of the Jungle [2:11] ,10. He's a Lucky, Lucky Snake [2:25] ,11. Never Smile at a Crocodile [6:00], ()

Galerie (11)

Zajímavosti (8)

  • Film měl jít původně přímo na video. (HappySmile)
  • John Goodman nadaboval medvěda Balú v New Orleans, zatímco Haley Joel Osment namluvil Mauglího v Kalifornii. (HappySmile)
  • Během hudebního čísla "Bare Necessities" (Holé nezbytnosti) přistanovu Káovi na hlavě 3 hrušky, takže vypadá jako Mickey Mouse. (HappySmile)

Reklama

Reklama