poster

Moře lásky

 • anglický

  Sea of Love

 • slovenský

  More lásky

Krimi / Thriller / Drama

USA, 1989, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • šerminator
  ****

  Al Pacino jako policajt - to už jsem někde viděl. A hle ono to stále funguje! Pravá policejní pecka jak má být a s docela nečekaným závěrem. Film je i lehce vtipný, i napínaný. Al Pacino velice kvalitní - jako vždy, taktéž velmi sympatický Goodmen, krásná (H)Ellen. Není to žáden velkofilm, který by mě nějak extra sebral, ale taková poctivá stará dobrá amerika.(2.9.2014)

 • dANo
  ****

  Tradične skvelý Al Pacino si spolu s ďalšími zaujímavými hereckými osobnosťami (najviac ma prekvapila a potešila epizódna rola Samuela L. Jacksona:) zahral vo filme, ktorý síce nemá nejaký brutálne zaujímavý scenár, ale diváka celkom slušne drží v napätí v štýle noir. Neľutujem tie necelé 2 hodiny, ktoré som strávil sledovaním tohto filmu... ;o)(28.3.2012)

 • viperblade
  ****

  Když jsem se koukal do programu, tak jsem uviděl fotku Al Pacina a nad tím titulek filmu Moře lásky. Říkal jsem si, že to je nějaký divný, Al Pacino a romantický film? (Já si většinou o filmech nezjišťuji nic dopředu, abych si mohl udělat svůj vlastní názor a nemyslel furt na to, kolik tu film má procent.) Tak jsem si to nahrál a dnes pustil. A byl jsem překvapen. Skvělá detektivka, které vévodí Pan Herec Al. Potěší i John Goodman a mini rolička Samuela L. Jacksona (já jsem věděl, že to byl on!!! :-)) Přiznejme si to, tenhle film sice není dokonalý, má pár slabých chvilek, ale přesto má tak skvělou atmosféru a hudbu, že tohle jsou dost možná ty nejlepší 4 hvězdy, které jsem kdy filmu na této databázi dal. Můžete se vsadit, že si tento film seženu a už budu připraven na to, že tohle fakt není romantika… :-)(22.9.2009)

 • 3DD!3
  ****

  Atmosférický krimithriller s excelentním Pacinem. Zajímavý a neobvyklý příběh diváka nechává v nejistotě a unáší nás po moři lásky až do nečekaného cíle. Come with me my love To the sea, the sea of love I want to tell you How much I love you Do you remember when we met Thats the day I knew you were my pet I want to tell you How much I love you Come with me To the sea, of love Do you remember when we met Thats the day I knew you were my pet I want to tell you How much I love you Come with me To the sea, of love Do you remember when we met Thats the day I knew you were my pet I want to tell you How much I love you I want to tell you How much I love you I want to tell you How much I love you...(19.12.2010)

 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $58,571,513Tržby Celosvetovo $110,879,513║ Nevyspytateľní príbeh vďaka nerozhodnej postave Al Pacina s malou dávkou napätia, držiaci sa po celý čas v jednej príbehovej rovine, bez závanu šance na niečo čo by dej pozdvihlo niekam ďalej, vyššie. /60%/(3.10.2009)

 • - Scéna, kdy jsou kriminálnící zatčeni na "Meet the Yankees" akci, se zakládá na skutečné události. (StarsFan)

 • - Richard Price původně napsal scénář pro Dustina Hoffmana, ten si ho ale přál přepsat tolikrát, že nakonec jeho roli převzal Al Pacino. (StarsFan)

 • - V poslední scéně filmu je vidět, jak někdo Pacina odstrčí stranou, zatímco on na ulici mluví s Ellen Barkin. Dle tvrzení režiséra Beckera se jednalo o skutečného Newyorčana, který se jim připletl do záběru, a ne komparzistu. Pacino přitom pokračoval v hraní své úlohy bez sebemenšího zaváhání. (StarsFan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace