Bugs Bunny a jeho přátelé

• USA The Bugs Bunny Show (více)

Animovaný seriál s vysokou hodnotou zábavy pro všechny od Warner Brosu. Krátké příběhy králíka Bugse, který stírá úplně všechny a tím tvoří tu pořádnou zábavu, co animovaný seriál vhodný hlavně pro děti může nabídnout. (Zumongar)

Richard_Ba

Bugs Bunny je jedna z mojich najobľúbenejších animovaných postáv z dielne Warner Brothers. Králik je neuveriteľne cynický...myslím si, že seriál nestratil svoju kvalitu ani skoro po pol storočí. Mel Blanc, hlas Bugsa, v jednom interview prezradil, že si Bugsa predstavoval ako tvrdého chlapíka, takže si vybral Harlemský prízvuk. Jedna časť animovanej série stála 500,000 USD a trvalo im 9 mesiacov, kým spravili jednu časť, keďže každý FRAME je kreslený zvlášť. Najprv sa nahral zvuk a potom sa začalo kresliť, aby mohli tvorcovia zosynchronizovať pohyby pier. Každá kvapka potu animátorov viedla k perfekcii tohhto animáku... ()

BoPo

Začiatok kultu. Bugs Bunny a jeho vychcanosť. Je to vlastne veľký vzor pre všetkých podomových obchodníkov, finančných poradcov, jehovistov a neviem ešte pre aké podivné formy života. Lebo práve on im dáva návod, ako vyjebať s každým a za každých okolností. Vďaka jeho popularite sa k nemu postupne pridávali ďalšie a ďalšie postavy. Veľký Kápo, šéf, starší brácha pre všetkých z Looney Tunes. ()

Zagros

Tenhle seriál mě jako dítě nikdy moc nebral, možná mě potkal už pozdě. Každopádně se mi nelíbila animace a většina postaviček mě byla protivná, vychcaný králík asi nejvíc. Přijde mi to jako nepovedený klon Toma a Jerryho. Tady jsou ovšem delší, méně vtipné a celkově nudnější honičky. Abych tomu ale jen nekřivdil ze vzpomínek, podíval jsem se teď na youtube na pár kousků, kdyby se mi něco z toho líbilo, třeba bych to pustil dětem. Nestalo se tak a zůstanu nakonec u dvou hvězd. Pro nejmenší je totiž možné najít mraky lepších animáků. ()

Djkoma

Bugs Bunny je jediný originál. Ďábelsky chytrý, nekonečně zábavný a jeden velký provokatér s vždycky velkou a chutnou mrkví:). ()

• Mel Blanc, dabér Buggse Bunnyho, ve skutečnosti trpí alergií na karotky. (ČSFD)