poster

Gekijōban Aa! Megami-sama!

 • USA

  Ah! My Goddess! The Movie

Animovaný / Drama / Fantasy / Romantický

Japonsko, 2000, 105 min

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • Subjektiv
  **

  Nechat děj uzavřený koncem seriálu by jistě bylo logické. Ovšem nikoli pro tvůrcovské peněženky. Nebo ega? Nevím... Každopádně jsem na filmy o malinko přísnější než na seriály (mají oddělené žebříčky, tak co) a tenhle film mě navíc nebavil. Tudíž nemohu dát více než dvě.(2.3.2007)

 • Hitman_47
  ****

  Narozdíl od průměrné OVY má film ucelenější děj a to by v tom byl čert, aby to nedrželo všechno pohromadě :) Přídejte si k tomu nádherné vizuály a soundtrack a zaručuji se, že vás tenhle filmík nezklame.(4.8.2008)

 • Laputa
  *****

  Strašně se mi to líbilo. Existuje možnost, že někdo činí zlo s dobrým úmyslem?... Velice hezký příběh. Nezvyklé propojení anime, romantiky a fantasy...(1.8.2009)

 • LordSnape
  *****

  Aa! Megamisama! The Movie navazuje na pětidílnou OVA sérii z roku 1993, ale trochu dramatičtějším tónem. Belldandy vymaže vzpomínky na Keiichiho bývalý učitel Celestin, čímž se chce následně pomocí svého promyšleného plánu a víly Morgan pomstít Bohu a přetvořit svět k svému obrazu, kde by všichni lidé mohli být šťastný. Neumím to sice popsat slovy, ale tento film považuju za nejlepší romatic fantazy drama jaké jsem kdy měl možnost vidět. Nádherná hudba, animace, efekty i příběh. Sugoi! 10/10(21.10.2007)

 • Quendi
  ****

  Ále jo, dalo se na to koukat. Samozřejmě jsem zase trochu plavala v ději, ale na to jsem si už u anime zvykla. Musím vyzdvihnout, že i bez znalosti seriálu se člověk docela slušně chytá a většinu potřebného si domyslí nebo si alespoň nepřipadá zcela ztracen v ději. Zvláštní, že jsem celou dobu fandila jak Celestinovi, tak Belldandy a Keiichimu.(24.11.2008)

 • plpa
  ***

  Žádný hluboký filosofický přesahy, prostě jen zábava! ...3,5*(10.9.2006)