poster

Once a Thief

Krimi / Drama

Francie / USA, 1965, 102 min

 • MR007
  ****

  Co se týče amerických fimů s Alainem Delonem ,tento je nejlepší.(20.10.2012)

 • dezorz
  ***

  Co sa stane, ked to uplne nevyjde. Mix dramy a noir gangsterky, ani jeddno ani druhe, snad len mlady Delon, tesne pred 30tkou to ako tak zachranuje.(29.7.2005)

 • vesper001
  ***

  Ve svém žánru patří na nižší příčky. Zápletka je průhledná, příběh zoufale předvídatelný, hudba má do Mission: Impossible hodně daleko, ale jedna myšlenka tu je: člověk se své minulosti nezbaví a ta ho nepřestává ovlivňovat i poté, co se zkouší vydat po správné cestě a může být nakonec příčinou nezáviděníhodné budoucnosti. Motiv napraveného zločince, jehož okolnosti zaženou do pasti, se o osm let později objevil ve francouzském klenotu Dva muži ve městě, opět s Delonem v hlavní roli, ale pod taktovkou José Giovanniho.(21.2.2011)

 • raroh
  ****

  Autor obsahu - MVanis - asi film neviděl, Vido nepřišel ani o práci policisty, ani nevyloupil banku. Schifrinův jazz má víc než šmrnc a určuje tempo filmu, který by se dal považovat za sociálně laděnou gangsterku.(20.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace