VOD (1)

Členka speciálních jednotek se vrátí do rodného města, aby zjistila, proč zemřel její milovaný táta. Při pátrání pak odhalí nebezpečné spiknutí. (Netflix)

Trailer

Spiker01

Plně rozumím těm 36%, kvůli tomuhle se Jessica Alba opravdu z herecké pauzy vracet nemusela. Já jsem na čistém průměru, ale skutečně se jedná o ničím nenápaditý film i na poměry Netflixu, který ničím nepřekvapí a všechny motivy filmu už jste viděli mockrát jinde a lépe. Chvilku jsem váhal, zda-li to za můj čas stojí, vy nemusíte. ()

Bozvav

Paradoxně právě Jessica Alba je to jediné, co ve filmu není špatně. Stokrát ohrané téma, je zde podáváno velmi nudným a nezáživným způsobem. Většinu bitek není k vůli tmě, soumraku, či špatnému střihu vůbec vidět. Hlavní záporáci se chovají jako naprostí idioti a celé je to předvídatelné a bez náboje. Jessica to za mne docela ustála (a to fakt nejsem její fanoušek).  Vlastně je to taková soft, někde se plížící Skála. Za mne 30%. ()

BOURQUE

Comeback Jessici Alba po piatich rokoch na filmové „plátna“, presnejšie na platform streaming. Bohužiaľ, výsledok je zlý a to z každej strany. D-čkový scenár bez výraznejších momentov, 2D postavy a dialógy, film s mnohými drobnými chybami, podpriemerné akčné scény (jedine scény, kde Jessica používa nôž, majú nejakú kvalitu) a nevýrazné herecké výkony. Po skončení filmu zostane len prázdnota. Netflix s týmito filmami nemá šťastie, z tohto pohľadu Heart of Stone ešte bol „fakt fajn“. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

JohnSmith

Tak jednu hvězdu dám za to, že akce nebyla úplně špatná. Jinak děj je prostě klasika devadesátky, jen místo třeba Seagala tam máme Albu, které věřím drsňačku asi jako předpovědi počasí. Od začátku víte co se stane a jak to dopadne a pak budete totálně zklamaní závěrem, který začíná jako poslední Rambo a během pár vteřin se změní v ubrečenou romanci. ()

Wacoslav1

Zase až tak úplně tragicky jako ostatní tady bych to neviděl. Je to prostě další čistě průměrnej a spotřební akčňák z Netflixu jakých jsou tuny. Neurazí nenadchne a za tejden už nebudete vědět o čem byl. Každopádně Jessica mi byla sympatická už v Mačetě a tady je ten její přerod do role akční hrdinky i celkem uvěřitelnej a není tu nic co by nějak extra uráželo mojí inteligenci. Jasně je to totálně předvídatelný a v každý scéně snadno odhadnete co bude v tý další a nespletete se, ale to už tak nějak patří k věci. Akce taky není nijak výjimečná, ale dnes mám celkem smířlivou náladu a tak i proto těch 50% ()

• 1. októbra 2021 bol člen štábu James Saul hospitalizovaný po tom, čo praskol kábel a zlomil mu nohu. (Arsenal83)
  • Natáčalo sa v Novom Mexiku na jeseň 2021. (Arsenal83)