poster

Red Hot Riding Hood

Animovaný / Komedie / Krátkometrážní

USA, 1943, 7 min

Režie:

Tex Avery

Hrají:

Daws Butler
 • D.Moore
  *****

  Pro tenhle zběsilý humor mám slabost a kdybych z Red Hot Riding Hood neviděl nic jiného než vyjícího vlka ve smokingu, který šílí po polooblečené Karkulce, stejně bych dal maximální hodnocení. Vždyť je to perfektní parodie, žádné prznění.(8.2.2014)

 • TomasKotlant
  ***

  Nápad zajímavý, ale na klasickou pohádku to nemá. Film spíše vyniká geniálně nadsazenými pohyby a reakcemi postav. *** Ve zkratce: Vlk stávkuje a chce jiný příběh. Moc si však nepomůže.(12.12.2010)

 • Machrovic
  **

  Jak může někdo takhle zprznit pohádku? Tex Avery si nezaslouží nic než oprátku!(4.10.2006)

 • Stegr
  **

  40% - Snaha o originalitu je zde utopena v naprosto zbytečně extrémních situacích, které mi bohužel nepřipadaly ani moc vtipné...(19.10.2008)

 • Hellboy
  ***

  Příběh je jednoduchý, babičku, Karkulku i vlka už nebaví klasický příběh o Ćervené karkulce, takže nám předvedou modernější zpracování. ___ Nechápu vaše komentáře, vždyť je to sranda! Rozhodně bych neřekl, že se bratři Grimmové otáčejí v hrobě, Tex Avery to totiž určitě nemyslel vážně. Prostě sranda:) Jinak když se zamyslíte nad interpretací původní pohádky, může jít i o příběh prostitutky, kterou napálí (a sežere) "zákazník", vzhledem k tomu, že v 17.století (kdy se poprvé objevují kořeny tohoto příběhu) byl červený pláštík typickým znakem prostitutek. Takže lehce vypadající Karkulka v tomto animáku určitě neni zprznění předlohy, berte to s klidem, do kosmu. Navíc je zde i pár dost povedených gagů. Geniální to ovšem není, takže 3***.(14.4.2008)

 • - Daws Butler v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace