Rocky and His Friends

• USA Rocky & Bullwinkle & Friends

woody

1959.Studená válka mezi USA a SSSR se právě rozhořela naplno.To jsem citoval z jedné encyklopedie. A někdo nakreslí (velmi špatně ale má to v sobě to určité kouzlo) seriál o tom jak superrychlá veverka Rocky a její přítel Bullwinkl-hloupý ale dobrosrdečný los bojují proti ruským špionům Natasche Fatale a Borisovi Badenovi. Hned na začátek řeknu že aby se vám to líbilo musíte mít v sobě zásobu celé vaší lékarničky aby ste to rozchodily! To totiž není pro děti ve stylu Tom a Jerry ale také to není pro dospělé ve stylu South Parku.A už vůbec to není ve stylu Pixaru pro děti s narážkami pro dospělé.Je to něco mezi.Pro Čechy to je zřejmě naprosto neznámý seriál /vyjma pár jedinců-mezi něchž patřím- kteří v roce 1996-7 sledovali Novu(to byli časy Scooby-Doo, Gumídků ad.) v 6.00 / takže hraná verze s Robertem DeNirem(kde byl i hlas vypravěče původní jako na Nově což mě potěšilo) u nás šla hned na video a hodně lidí to taky nepochopilo /jejich chyba/. Seríál je velmi divný, humor taktéž(humor Pythonů a Marxů je oproti tomu slabé kafe) a když na něj někde narazíte(o čemž silně pochybuji ale přesto).Nenechte si jej uniknout!Budto se pro vás stane kult(jako pro mně) a nebo ho neprosto nepochopíte a budete se z něj nadobro vzpamatovávat.Pro příklad: Blwinkl je obviněn prezidentem USA, že zfalšoval stravenky, aby tak destabilizoval Mongolskou ekonomiku a do USA se přesatl dovážet rotlinný olej nezbytný pro výrobu oleje nezbytného pro.... A to je jenom ten nejsalbší co mi zůstal v hlavě :-) ()

ic

Puvodně jsem tento excelentní seriál, který je bezesporu hlavní inspirací pro "Happy Tree Friends" nemohl najít, pravdepodobně proto, že jsem ani nevěděl, jak se jmenoval, hledal jsem něco jako Rocky & Bullwinkl. V tom asi nejsem sám, jinak totiž nechápu, že je tu tak málo hodnocení. Tak pro připomenutí tu máme jeden obrázek http://timstvshowcase.com/bullwink.jpg ()

chuckboris

Pamatuju že seriál kdysi běžel na nově a že to byla docela prdel. Rozhodně mnohem lepší než ta hraná kokotina s De Nirem.. ()