Jin a Jang policejního sboru L.A. je nucen spojit síly v klasice buddy movie 80.let. Škoda změny režiséra v průběhu natáčení, která se podepsala na poněkud pitomém závěru. Nezapomenutelnou scénou s nádechem parodie budiž elegantně oháknutý Tango zastavující revolverem tahač s cisternou, při čemž mu předním oknem přistane k nohám Maniac Cop i s komplicem.. Paráda Rayi!(2.9.2008)

Typický hollywoodský výrobek, který překvapivě neskončil nijak zle. Jen to plánované jiskření mezi titulními hrdiny se kamsi vytratilo, i když k obsazení nemám výhrad. Akční scény chybí trochu lehkosti a řídí se jediným heslem: "čím víc, tím líp". Ale i přes všechny tyto výhrady se k tomuto filmu vždy rád vrátím.(11.4.2006)

Výborný akčňák,jeden z nejlepších Slyových filmů.Hlavní dvojice je výborná,oba dva sympaťáci,Kurta Russella sice žeru víc,ale Sly je taky borec.Teri Hatcher je moc sexy a fakt,že hlášky mají převahu nad akcí rozhodně neberu jako nedostatek.A když už na akci dojde,tak stojí za to.Bavil jsem se královsky,možná ještě víc než u Demolition Mana.85 %(15.1.2010)

Stallone a Russell jedna z nejlepších akčních dvojek co jsem viděl! Co slovo to hláška ,,Cashi moje sestra není tvuj typ" ,,Rambo je trouba..hele sněží" :D No prostě libovej akčnák a perfektníma hláškama i bitky tam jsou skvělý.. vězenský prostředí, střílení co víc si od akčnáku přát navíc Rambo a Plissken si jdou skvěle do noty! :)(29.9.2013)

Tango a Cash , Cash a Tango. Možná nejlepší Buddy movie vůbec. Spousta akce , humoru a naprosto brilantní hlášky pronášené mými oblíbenými herci. Oba jsou stejně cool. Především Slye překvapil svou přirozeností. Příběh je sice nezajímavý a akce v některých scénách podivně sestříhaná ale drsné duo Slye , Kurt udělá prakticky celý film. 85%(10.9.2006)

• - Speciální obrněné a ozbrojené vozidlo "RV from Hell", které hrdinové používají v závěrečné akční pasáži, je přestavěný a přemaskovaný Chevrolet K-2500, resp. K-3500. Byla postavena celkem tři auta. Dvě z nich se dochovala, ovšem jen jedno ve filmové podobě (je to to, které ve filmu skáče skrz bránu). To dostalo v roce 2005 nový lak a delší dobu bylo na prodej za 45 tisíc amerických dolarů, včetně kompletní filmové výbavy, zahrnující i točící se maketu rotačního kulometu na boku. (Stejšn)

• - Pracovní název filmu byl The Set Up. (džanik)

• - Do role Cashe byl původně obsazen Patrick Swayze, produkci ale opustil kvůli účinkování v akčním dramatu Hrozba smrti (1989). (džanik)