Film je dobrej, je zde hodně akce a navíc je film propojen tak trochu i jako komedie. Dvojka Stallone a Russell se povedla. Příběh to má, sice klasický, ale to celkem nevadí. Musím teda říci, že film zas tak dobře nesedl. Přeci jenom některé vtípky mi nesedly, hudba průměr atak. Takže se zavřenýma očima hodnotím 74% = ****(12.10.2012)

Sylvester Stallone a Kurt Russell, dve ikony akčných filmov z 80.-tych rokov, sa stretli v snímku "Tango a Cash". S.Stallonemu pripadla úloha elegantného drsňáka Ray Tanga a K.Russell si zahral frajerského rebela Gabe Casha. Obaja sú však policajti a obaja idú po krku gangstrovi menom Perret. Ja som bol s ich výkonmi spokojný a preto prideľujem pekné tri hviezdičky. ***(8.3.2008)

Další akční klenot, který jsem si musel doplnit. Buddy komedie napěchovaná hláškami, jak má být. Sylvester Stallone a Kurt Russell jsou tu v nejlepší formě. Nemohu opomenout ani úžasnou Teri Hatcher. Na tyto dva poldy mafie narafičí boudu a oni se octnou mimo zákon. Musí dělat, co můžou, aby dokázali svou nevinnu. Dobrá je například část ve vězení. Většina jejich vybavení (hlavně na konci) je na svou dobu dost hi-tech. Ani po letech to neztrácí své kouzlo. "Rambo je trouba." :D(20.2.2019)

Tango a Cash , Cash a Tango. Možná nejlepší Buddy movie vůbec. Spousta akce , humoru a naprosto brilantní hlášky pronášené mými oblíbenými herci. Oba jsou stejně cool. Především Slye překvapil svou přirozeností. Příběh je sice nezajímavý a akce v některých scénách podivně sestříhaná ale drsné duo Slye , Kurt udělá prakticky celý film. 85%(10.9.2006)

Už po vlažném přijetí a těžké kritice ultrabrutální COBRY Sly ubral plyn rekordně honorovanou rodinnou vyměklostí DO ÚTOKU a po propadu jistotářského třetího RAMBA už vší silou dupnul na brzdu a v TAC se s ramboidní image okázale loučí. Jednak dramaticky mění vzhled (krátké vlasy, brýle, oblek na míru, malý revolver místo monumentálních kanónů), pak si také poprvé ve své kariéře bere rovnocenného parťáka v podobě jiné akční hvězdy a v neposlední řadě s Rambem účtuje hláškou "RAMBO´S A PUSSY". Sly s Kurtem sedí perfektně dohromady, akční scéna střídá akční scénu a hláška hlášku a výsledkem je svižný lehkonohý buddy movie z let, kdy se v akčním filmu řešily problémy tak, že se na ně vlítlo s obrněným policejním speciálem (RED FORCE, ZÁKON MLČENÍ), navrch opatřený dobře obsazenými vedlejšími rolemi (James, Pollard, Jeter, Z´Dar, Howard) a skvělou Faltermeyerovou hudbou (+ Don´t Go od Yazoo u striptýzu Teri Hatcher), která připomene jeho slavný ústřední hudební motiv z POLICAJTA V BEVERLY HILLS.(15.8.2007)