Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marek1991
  ***

  Nie je to typická akcia s masakrami, ale skôr film o ďalšej dvojičke parťákov. Albert Magnoli a Andrej Končalovskij natočili veľmi akčnú kriminálnu komédiu, ktorá vám nedá vydýchnuť od začiatku do konca. Sám Končalovskij sa raz vyjadril, že v Sovietskom zväze, ak mal človek peniaze a nemiešal sa do politiky, mal voľnejšie ruky, ako keď pôsobil v Amerike. Osobne som mal pocit, že napriek tým tvrdým scénkam, to nakoniec dopadlo priveľmi cukrovo. V televízii som to vždy zachytil až v noci, ale nejak hrozné mi to nikdy neprišlo. Určité vtipy a scénky pobavia, ale to je tak všetko.(20.6.2012)

 • Terva
  ****

  CITÁT -Tebe znám, tys byl dobrej v barbaru Conanovi.......... Velcí rivalové Tango ( Sylvester Stallone ) a ( Kurt Russell ) Cash jsou nuceni spolupracovat, aby očistili svou pověst.. Scénář : Randy Feldman. Kamera : Donald E. Thorin. Hudba : Harold Faltermeyer. CHYBA VE FILMU - Ve 42 minutě se mění velikos krevních skvrn na Cashovo tričku. DIALOG - Raymond Tango : Dělám na tom už tři měsíce, proto je můj. Gabriel Cash : Aha... Tady vidíš jak jsi blbej. Já na tom dělám teprve půl hodiny a už jsem tě dohonil.(11.5.2011)

 • LION-MR.T
  *****

  Stallon a Russell jsou skvělá dvoja rovnající ve Smrtonosné zbrani. Film má skvělou akci,dinamickou hudbu a super hlášk. "I beze zbraní,jsi se svým IQ velmi nebezpečný." "Jó,ty víš tak kulový!" Spousta zajímavých postav a samozřejmě strhující akce se super autem proti ostatním u starého skladiště. Končalovskij vsadil hlavně na hlášky než nad akcí a dobře udělal,protože měl skvělé herce pro skvělou příležitost a pro skvělý film.(9.5.2006)

 • Dan9K
  **

  Jako skoro jsem se bavil, ale připadal jsem si jak v nějakém snu, kde se může stát a také většinou stane první věc, na kterou pomyslíte, přesto, že je to sebevětší kravina postrádající jakoukoliv logiku. Ovšem to platí jen pro docela hodně dobrou první půlku, druhá je už tak velká blbost a poslední záběr(y) natolik nechutný, že ty dvě hvězdy dávám jen se sebezapřením.(16.3.2008)

 • Davies182
  ****

  Na absolutní klasiku v podobě prvních tří dílů Smrtonosné zbraně (ten čtvrtý je spíš taková akční nenudící slátanina) to sice nemá, ale i tak je Tango a Cash nepřehlédnutelnou perlou co se týče komediálních buddy akčňáren... Své nadprůměrné hodnocení si jistě drží díky nezapomenutelným hláškám (sprchy rulez) a velmi sympatické dvojce ústředních policistů. Jinak ať už mi nikdo netvrdí, že není normální plést si Kurta Russela s Patrickem Swayzem (R.I.P.), když podle zajímavostí filmu měl postavu Cashe ztvárnit právě herec, který nás nedávno opustil... to jen tak na okraj. Snímek jsem viděl s českým dabingem a jsem si jist, že byla odvedena kvalitní práce - asi jako když jsem byl zklamaný z originálu právě Smrtonosné zbraně, na kterou jsem byl zvyklý v rodném jazyce. Abych to shrnul, jedná se o povedený akční film, u kterého nehrozí nuda ani na vteřinu. Viděl bych to na krásných 85%.(5.10.2009)

 • - Scéna, ve které Tango (Sylvester Stallone) stojí v cestě kamiónu pouze s pistolí v ruce, byla “vypůjčena“ z Police story (1985) s Jackiem Chanem, který je mimochodem Stalloneho dobrý přítel. (džanik)

 • - Brýle, které ve filmu Ray Tango (Sylvester Stallone) nosil, má Stallone dodnes uložené mezi svými cenostmi. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Role Cashe byla nabídnuta Brianu Bosworthovi, ten ale odmítl. (AntonioG33)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace