Ray Tango je prototypom novodobého policajta. Chodí v saku, usŕkne kávu britským spôsobom a vyzerá civilizovane, aj keď je na ňom viac svalov než by bolo zdravé. Hovorí slušne, chová sa slušne a páli mu to - skrátka pýcha každého oddelenia. Gabe Cash je oproti tomu old school fízel, ktorý možno nevie Einsteinovu teóriu relativity, ale ak ste spáchali nejaký zločin, zmláti vás do guľatého štvorca a ešte vám na cestu do väzenia povie nejakú vtipnú historku z jeho bohatého súkromného života. A že to tejto dvoje spolu sekne uvidíte aj sami.(10.12.2012)

Řekl bych,že docela dobrý snímek dua tohoto filmu Russella a Stalloneho.Film celou dobu drží takové kvalitní tempo,že jsem pomýšlel o čtyřech hvězdičkách.Bohužel konec se mi zdál strašně pitomý,nevím čím to bylo,třeba scénáristům došly nápady nebo něco podobného,ale bohužel konec mohl být daleko lepší.Tak bohužel průměr.(3.1.2008)

Tango a Cash , Cash a Tango. Možná nejlepší Buddy movie vůbec. Spousta akce , humoru a naprosto brilantní hlášky pronášené mými oblíbenými herci. Oba jsou stejně cool. Především Slye překvapil svou přirozeností. Příběh je sice nezajímavý a akce v některých scénách podivně sestříhaná ale drsné duo Slye , Kurt udělá prakticky celý film. 85%(10.9.2006)

Sylvester Stallone a Kurt Russell, dve ikony akčných filmov z 80.-tych rokov, sa stretli v snímku "Tango a Cash". S.Stallonemu pripadla úloha elegantného drsňáka Ray Tanga a K.Russell si zahral frajerského rebela Gabe Casha. Obaja sú však policajti a obaja idú po krku gangstrovi menom Perret. Ja som bol s ich výkonmi spokojný a preto prideľujem pekné tri hviezdičky. ***(8.3.2008)

Nevím, kdo z těch dvou je víc pasé. Jestli Stallone nebo Russell. Raději volím toho druhého kvůli jeho hereckým schopnostem. Nicméně, ve filmu se jednou sešli oba dva a radost převeliká nebyla. Koncept na 80. léta sedí dokonale, ale k této dekádě patřila také bezbřehá akce, ale tady se s ní šetří. Na úkor ní se hláškuje, ale že bych se při těch hláškách mlátil smíchy do kolen, to taky ne. Dvojku doplnila Teri Hatcher a pěkná ženská je někdy víc, než dva pánové, co k sobě ani moc nepasovali, a přesto je někdo nacpal do jednoho filmu. Dokonce jsem měl pocit, že Stallone k Russellovi je dost přezíravý. Pár dobrých scén se najde, přežít se to dalo. Z tohoto Tanga a Cashe jsem hlavu zamotanou neměl, ale nač shazovat film, který se sám tak trochu shazuje. Doba těchto "buddy movies" je nenávratně pryč. 60%(5.3.2013)

• - Za kamerou původně seděl Barry Sonnenfeld, ale Sylvester Stallone jej ze štábu vyčlenil, protože mu nevyhovoval jeho styl. (HellFire)

• - Role Cashe byla nabídnuta Brianu Bosworthovi, ten ale odmítl. (AntonioG33)

• - Režisér Andrej Končalovskij bol ku koncu nakrúcania vyhodený producentom Jonom Petersom a film dotočil Albert Magnoli, i keď jeho meno v titulkoch vôbec nenájdeme. Končalovskij vo svojej autobiografickej knihe spomína, že ho vyhodili preto, lebo chcel, aby bol film viac vážny, čo sa Petersovi nepáčilo a vzťah medzi nimi bol neudržateľný. (BlueNeon81)