Jedna z mých prvních Stalloneovek. Super akce, skvělí hlavní protagonisté, nadprůměrný scénář (na 80. léta) a v neposlední řadě vynikající hlášky. Pro mě osobně kult.(29.12.2005)

Spousty a spousty hlášek, které si říkají o zkultovnění. Jeden z nejlepších Stalonových, ale hlavně Russlových filmů. Nejlepší pak scénou celého filmu je bezesporu uprk Kurta zadním vchodem z baru v přestrojení za ženskou. To byl fakt mazec, že jsem se div neumlátil smíchy. Fakt vážně sranda jako řemen. Všem velice doporučuji.(28.3.2012)

Jin a Jang policejního sboru L.A. je nucen spojit síly v klasice buddy movie 80.let. Škoda změny režiséra v průběhu natáčení, která se podepsala na poněkud pitomém závěru. Nezapomenutelnou scénou s nádechem parodie budiž elegantně oháknutý Tango zastavující revolverem tahač s cisternou, při čemž mu předním oknem přistane k nohám Maniac Cop i s komplicem.. Paráda Rayi!(2.9.2008)

Soundtrack Harold Faltermeyer: 1 Bad English - Best of What I Got ,2 The Call - Let the Day Begin ,3 Yazoo - Don't Go ,4 Alice Cooper - Poison ,5 Kenneth "Babyface" Edmonds - It's No Crime ,6 Darktown Strutters - Harlem Nocturne(6.5.2011)

Končalovského nízkorozpočtový pokus o akční komedii, který je po jeho oscarovém Splašeném vlaku přeci jenom krokem zpět. Ale místama je to překvapivě vtipný, Russel se Stallonem chrlí hlášky jak na běžícím páse a bezvadně se doplňujou. Rozhodně je to jeden z těch lepších Stalloneho kousků konce 80.let, kdy jeho kariéra pozvolna upadala a znovu oživla snímkem Cliffhanger.(28.9.2003)

• - Režisér Andrej Končalovskij bol ku koncu nakrúcania vyhodený producentom Jonom Petersom a film dotočil Albert Magnoli, i keď jeho meno v titulkoch vôbec nenájdeme. Končalovskij vo svojej autobiografickej knihe spomína, že ho vyhodili preto, lebo chcel, aby bol film viac vážny, čo sa Petersovi nepáčilo a vzťah medzi nimi bol neudržateľný. (BlueNeon81)

• - Cash se při útěku z vězení zeptá Tanga, jestli se stavil na „kafe a Dánku“, na což Tango odvětí, že Dány nesnáší. Jedná se o narážku na nedávný rozvod Stalloneho s dánskou herečkou Brigitte Nielsen. (HellFire)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 20. (Zdroj: ČSFD.cz)