Říkám to furt a řeknu to ještě jednou. Ve své době příkladný akční film, podle kterého se ostatní učili, jak má vypadat nesourodá dvojice a jak se "hláškuje". Kdybych si měl sestavit nějaký žebříček Stalloneho filmů, dal bych na první místo Demolition mana, potom Rambo IV a pak hlavně Tango a Cash. Víc takových klasik a budu držet hubu.(27.4.2011)

Sylvester Stallone a Kurt Russell, dve ikony akčných filmov z 80.-tych rokov, sa stretli v snímku "Tango a Cash". S.Stallonemu pripadla úloha elegantného drsňáka Ray Tanga a K.Russell si zahral frajerského rebela Gabe Casha. Obaja sú však policajti a obaja idú po krku gangstrovi menom Perret. Ja som bol s ich výkonmi spokojný a preto prideľujem pekné tri hviezdičky. ***(8.3.2008)

Řekl bych,že docela dobrý snímek dua tohoto filmu Russella a Stalloneho.Film celou dobu drží takové kvalitní tempo,že jsem pomýšlel o čtyřech hvězdičkách.Bohužel konec se mi zdál strašně pitomý,nevím čím to bylo,třeba scénáristům došly nápady nebo něco podobného,ale bohužel konec mohl být daleko lepší.Tak bohužel průměr.(3.1.2008)

Další akční klenot, který jsem si musel doplnit. Buddy komedie napěchovaná hláškami, jak má být. Sylvester Stallone a Kurt Russell jsou tu v nejlepší formě. Nemohu opomenout ani úžasnou Teri Hatcher. Na tyto dva poldy mafie narafičí boudu a oni se octnou mimo zákon. Musí dělat, co můžou, aby dokázali svou nevinnu. Dobrá je například část ve vězení. Většina jejich vybavení (hlavně na konci) je na svou dobu dost hi-tech. Ani po letech to neztrácí své kouzlo. "Rambo je trouba." :D(20.2.2019)

• salahadin

Po dnešní projekci jsem nucen převlíct kabát, označit film jako teplý střevní produkt, didakticky zakroutit hlavou nad debilitou scénáře, filosoficky srovnat se Sandokanem, herecky šoupnout týpka s kódovým označením 31/12 na seznam nejhledanějších teroristů světa a na protest proti "tomu vlasatýmu" nechat zastřelit každou máničku brokovnicí na kuličky. Mimochodem, ta ženská, kterou zachraňovali, musela mít dost jednostranné natáčení, když ji v jednom kuse někdo držel pod krkem, doufám, že záporáci použili aspoň antiperspirant, jinak si holka musela připadat jak v senior pavilonu orangutanů po liposukci.(18.9.2011)

• - V 71 minutě Tango (Sylvester Stallone) stojí v místnosti a venku spatří padoucha. Rozběhne se, proskočí sítí proti hmyzu ve dveřích a povalí padoucha na zem. Rám sítě je rozlomený. V následujícím střihu tento rám se sítí už zlomený není a tvář padoucha je překrytá sítí proti hmyzu, přitom v záběru před tím tomu tak nebylo. (Pavlátko)

• - Scéna, ve které Tango (Sylvester Stallone) stojí v cestě kamiónu pouze s pistolí v ruce, byla “vypůjčena“ z Police story (1985) s Jackiem Chanem, který je mimochodem Stalloneho dobrý přítel. (džanik)

• - Role Cashe byla nabídnuta Brianu Bosworthovi, ten ale odmítl. (AntonioG33)