Mladý Einstein

Young Einstein

Komedie

Austrálie, 1988, 91 min

"Objevil jsem vzorec pro rozbití atomu piva." Tak E=mc² je vzorec pro rozbití atomů piva? Proč nás to ve škole učili jinak? Kdyby mi řekli pravdu, že Albert Einstein je jablkožrout, uspávač klokanů, surfař a hráč na atomou kytaru, tak bych se tu fyziku určitě učil s větším zápalem. Mám sice jisté podezření, že tohle je hrozná hovadina, ale jelikož jsem vždycky chtěl definovat vědecké teorie v jabloňovém sadu mezi tasmánskými čerty, tak tohle je tak trochu splněný sen.(22.12.2017)

Tazmáncký čert mě rozsekal a to byl teprve začátek. Zábavnější, než jsem čekala.(25.12.2010)

Maria Curie-Sklodowska to Albert Einstein: "It´s working. Whatever you are doing, it´s working. Keep doing it." Albert Einstein, čo za meno je to pre vedca ? Snáď viac bizarné už je len meno jeho predstaviteľa, režiséra a exota v jednom =>Yahoo Serious. Rada pre všetkých, don´t take it seriously. Any part of it. Ani moje hviezdičkovanie. Ukážkové guilty pleasure. SERIOUSLY.(29.10.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $11,536,599Tržby Celosvetovo $23,200,000(25.5.2010)

• Superpero

Esence nevtipnosti alias gigahypersračka. Na to se fakt v dnešní době koukat nedá.(25.11.2012)

• - Albertova (Yahoo Serious) kytara má jen čtyři struny. (Cheeker)