poster

Zhong guo chao ren

 • Hong Kong

  中國超人

 • Hong Kong

  Chung kwok chiu yan

 • Velká Británie

  The Super Inframan

 • USA

  Infra-Man

Sci-Fi

Hong Kong, 1975, 90 min

Režie:

Shan Hua
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mol
  *****

  RAYMA, YOU'RE GOING TO DIE TODAY!! Nedivím se Danny Leemu, že si založil vlastní společnost, kde začal točit brutální kriminálky. Tohle ho jistě nenaplňovalo. Pro fajnšmejkry těchto filmů si troufám tvrdit, že se jedná o hodně velkou pecku a lidi jako JohnSmith, který tady tomu dal odpad, by se na takový film neměl ani koukat. Dnešní divák přece ví, co očekávat od Hong Kongského filmu z roku 1975. Digitální Avengery asi ne.(11.7.2015)

 • TERRORDROME
  ****

  Jednoznačne pecka vo svojej kategórii, ktorá vyzerá presne tak ako niečo čo by som nakrútil ja keď som mal tak 8 rokov. Nadupaná farebná chujovina čo nemá moc deja a jednotlivé súvislosti nedávajú zmysel, ale chrlí roztodivné obludy v smiešnych kostýmoch, kung-fu bitky a prskajúce delobuchy. Zem je napadnutá príšernou ženskou čo si hovorí Elzibub a profesor z jediného pohľadu na ňu usúdi že sa jedná o vyššiu bytosť z doby ľadovej. No nič, sme predsa nejaký bambusáci, tak si pronto vyrobíme superhrdinu čo vyzerá ako Michael Jackson v klipe Thriller s anténkami a očami ako mucha puk a ten vymláti všetku kolotočiarsku čvargu späť do hrobu. Takže sa to tam všetko až do konca statočne máruje, pešiaci zvaný kostíci, rastamanský karfiol, čert hároš v pyžame, bojová voš, chodiace hovno s vrtákom na ruke roboti s hlavami na strunkách aj sexi ženština menom Očičko. Chaotická magorina úplne bez mozgu, s naivitou až na mesiac ale vysokým faktorom zábavnosti. Samozrejme nie pre každého, niekto by pri sledovaní mohol utrpieť akútny záchvat agresívnej demencie.(3.4.2018)

 • dr.Orlok
  ****

  Design jednotlivých příšer je v tomto prvním čínském superhrdinském filmu super. Příšery,od mutanta Vrtačky,monstr Rostlinu až po bratry Roboty, vypadají skvěle a dokonce i pěšáci Skeletoni nejsou k zahození. Škoda jen, že ústřední Infra-man nevypadá moc světu, se svými kukadly alá moucha.__Celý film má mnoho společného se seriálem Strážci Vesmíru. Od samotného konceptu, že zlá princezna vysílá na hlavního hrdinu svá monstra, přes Morfelíny, které zde nahradili Skeletoni, až po samotné "morfování" - přeměny z normálního člověka na superhrdinu. Také zde dochází ke zbytnění soupeřů, takže ve finální fázi souboje bojují dva obři.(6.1.2011)

 • Dadel
  ***

  ....alias Infra-Man. Odkudsi z dimenze X či co přichází démonická zlá princezna Elzibub či co se svou armádou a chce zotročit lidstvo či co. Pouze zázrak moderní technologie - Infra-Man - může lidstvo zachránit. Tohle hongkongské kung-fu sci-fi z produkce Shaw Brothers, plné papundeklových kulis, gumových kostýmů a prvohorních triků překonává mírou směšnosti i legendární Gappu. Více o filmu zde: http://www.badmovies.org/movies/inframan/index.html(21.2.2006)

 • Vishnar
  ***

  Představte si Power Rangers křížené s Godzillou a to vše v krásném provedení sedmdesátých let. Zlá monster ženská chce pomocí svých pomocníků ovládnout svět a samozřejmě jak je zvykem, začíná v Asii. Jelikož ta jediná vlastní zbraň, která by padouchy mohla zničit. Tou zbraní je Inframan, člověk, kterého vědec trošku poupravil a vylepšil mu schopnosti. Stejně jako v Godzille nebo Strážcích vesmíru, i zde jsou potvoráci lidé oblečení v gumových kostýmech a to vede k velice zvláštním bojovým scénám. Film je jasnej odpad, ovšem míra zábavnosti to všechno vynahrazuje. Kdo má tedy v oblibě monster filmy, ten si rozhodně užije.(5.11.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace